Skocz do zawartości

Muzyka elektroniczna


Rekomendowane odpowiedzi

A nasz szacowny Marek Biliński ?

 

https://www.youtube.com/watch?v=l-fx360hT5g

 

Szacowny ?!! :sleepy: Dla mnie zaj....sty :notworthy:

Jak raz dzisiaj przy świątecznych porządkach odkopałem longplaya MB ,,Ogród Króla Świtu" (na winylu, a jakże B) ), z którego jest ,,Dom w dolinie mgieł" oraz np to:

https://www.youtube.com/watch?v=ZwlxWC5O7cw

i to:

https://www.youtube.com/watch?v=ZqCOZGqf3TU

 

Ciekawe, do jakich warstw archeologicznych będę musiał się dokopać, żeby znależć mój gramofon :uhm: - na tablecie winyla nie odtworzę :g: .

A MB nie spoczął na laurach w 80-tych i dalej nagrywa

Edytowane przez KrzychK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mój nowy utwór pt. " ISS" (Międzynarodowa Stacja Kosmiczna) , powoli gromadzę materiał do wydania płyty , będą to utwory muzyki elektronicznej o zróżnicowanym klimacie .

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=glK5upt1AaA&feature=youtu.be

Edytowane przez astrokosmo
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Uwielbiam muzykę elektroniczną! Kraftwerk, Tengerine Dream... na tym sie wychowałem :)

 

Teraz jednak przechodzę na naturę - równie piękna :) Dla przykładu planety...

 

 

 

 

I... głęboki kosmos (mix "Sounds from pulsars and quasar (recorded byRadio Telescopes)"):

 

Edytowane przez JSC
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 hobby , astronomia , meteoryty , muzyka elektroniczna , w tym temacie co jakiś czas pozwolę sobie zamieścić jakiś nowy utwór mojej twórczości .

Lubię spokojną muzykę elektroniczną ale tworzę też mocniejsze rytmy.

W zależności od pogody , możliwości wyjazdowych czy też weny twórczej wybieram to co w danej chwili mogę robić .

Mam nadzieję że muzyka przypadnie wam do gustu .

 

 

Dopiero teraz odsłuchałem. Wcześniej trochę się bałem, bo w muzyce ilustracyjnej łatwo o grafomanię, ale...dałeś radę!

To naprawdę nie jest łatwe , nie dać się uwieść efekciarstwu, do którego wręcz zachęcają możliwości sprzętowe.

Gratuluję!

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mało korzystam z gotowych efektów , 90 % robię sam od podstaw , nie jest to proste ale daje mi to dużo satysfakcji .

 

Niedługo zmieniam sprzęt na nieco większy , daje więcej możliwości brzmieniowych.

 

Mam na prawdę dużo pomysłów muzycznych ale mój obecny sprzęt nie jest w stanie dać mi tego co mam w głowie - czasami nie nadąża a czasami brak mu pewnych funkcji.

 

Najpierw była Yamaha MM6 - fajny sprzęt , teraz Korg Micro X - jeszcze lepsze brzmienia , ale trochę za mały jak dla mnie .

 

Następny będzie Korg Kross , też nie jest to sprzęt najwyższych lotów ale ma tą zaletę że można go ze sobą wziąć w podróż i w razie pomysłów od razu je na sprzęcie nagrywać .

 

Moje marzenia to Korg Kronos , morze kiedyś :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Świetne! Bardzo przyjemnie się tego słucha... :) Silk Road... myśli zaraz przenoszą się do początku lat 90-tych - Dream, Tenku i inne płyty Kitaro Sil Road tez był wśród nich Astrokosmo, dziękuję i czekam na wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak , Kitaro był dla mnie pierwowzorem i nagrał świetną płytę .

 

Ja chciałem pójść podobnym ale nieco innym torem .

 

Jedwabny szlak zawsze mnie fascynował , podobnie jak bursztynowy szlak , może i taki utwór ułożę :)

 

Starałem się jakoś dopasować zdjęcia do muzyki która powstała pierwsza , trwało to ok 2 miesięcy , tyle zabiera to czasu ,czasem mniej , ale przy dłuższych utworach tak już jest.

 

Dzięki za ciepłe słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

No fajne to , nie znałem ale przesłucham wszytko - dzięki.

 

Sam polegam na tej "Mamie " więc podoba mi się bardzo :)

 

Lubię kiedy przeżywa się wiarę w inny sposób , ja przeżywam ja tworząc muzykę elektroniczną + obraz religijny , 0 gadania , kto chce wejdzie głębiej .

 

 

 

 

Edytowane przez astrokosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.