Skocz do zawartości

PoleMaster QHY


Tayson

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie było to już napisane, więc powtórzę. 

Ustawiając pole master zalecam z doświadczenia przestawiac 2x teelskop o nie mniej niz 40 stopni. 

Przy 15-20stopniach może nie działać w zadowalającym stopniu. 

Warto powtórzyć 2-3 iteracje całej procedury od zera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tayson napisał:

Szkoda ze sharpCap można kupić tylko na rok. Na wersji free nie działa ustawianie na biegun, a przynajmniej u mnie nie dziala. 

Pobierz 2.9 :) Działa za darmo. Ja na niej nagrałem swój film.

Powiem, że nawet miałem kupić tego sharpcapa, bo podobno nowsza wersja jakoś ciut lepiej ustawia, ale jak zobaczyłem tą idiotyczną formę zakupu na okres czasu, zamiast po ludzku bezterminowo to od razu mi odeszła ochota. Jeśli będę uprawiał to hobby jeszcze 10 lat, to mam im wybulić 500 zł? Chyba ich pogrzało. Bojkotuję i tępię taką formę sprzedaży.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MateuszW napisał:

Pobierz 2.9 :) Działa za darmo. Ja na niej nagrałem swój film.

Powiem, że nawet miałem kupić tego sharpcapa, bo podobno nowsza wersja jakoś ciut lepiej ustawia, ale jak zobaczyłem tą idiotyczną formę zakupu na okres czasu, zamiast po ludzku bezterminowo to od razu mi odeszła ochota. Jeśli będę uprawiał to hobby jeszcze 10 lat, to mam im wybulić 500 zł? Chyba ich pogrzało. Bojkotuję i tępię taką formę sprzedaży.

Na 3.0 zdaje się że też działa. Nie jest z nimi tak źle, starsze wersje bez problemu ściągniesz u nich na stronie i za ich używanie nie straszą sądami tak jak pewna inna firma której aplikacja miała kiedyś wersję LE.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Iluvatar napisał:

Nie pamiętam punktu, ale gdzieś znalazłem regulamin, że nie wolno jej publicznie udostępniać, ale można przesyłać "prywatnie". Dlatego jak ktoś chciał, to podsyłałem instalkę na PW, ale nie udostępniałem publicznie linków.

Taki jest również mój stan wiedzy. Ale @Krzychoo226 zasugerował jakoby to się zmieniło, albo ja coś błędnie zrozumiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.