Skocz do zawartości

13 Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Relacja


cmku

Rekomendowane odpowiedzi

Był to mój pierwszy zlot :)

Dziękuje organizatorom za ogarniecie wszystkiego, fajna atmosfera, sympatyczni ludzie, piękne niebo, czego chcieć więcej.

Napewno zawitam na kolejnych zlotach :)

 

Poniżej nieco fotek:

_MG_8351.jpg

_MG_8363.jpg

_MG_8368.jpg

20160505_122225.jpg

20160505_123923.jpg

20160505_142016.jpg

20160506_164953.jpg

20160506_195118.jpg

  • Lubię 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były bardzo fajne dni...

:)

Serdecznie dziękuję wszystkim którzy się do tego przyczynili. Szczególnie organizatorom za wielki wkład pracy żeby wszystko sprawnie przebiegło. Wiem coś o tym bo sam nie raz organizowałem imprezy. Brawo Adamo & Co.

Serdeczne dzięki prelegentom za włożoną pracę w przygotowanie ciekawych wykładów

Dziękuję (no może nie do końca tak bardzo serdecznie) Pani Pogodzie, że na parę chwil pokazała nam gwiazdy.

Na koniec dziękuję tym wszystkim uczestnikom którzy mnie, nowicjusza tak ciepło i serdecznie przyjęli, że przez te 4 dni czułem się jak za dawnych studenckich czasów. To naprawdę wielka wartość znaleźć się pośród tak życzliwych i podobnie jak ja myślących ludzi.

 

Na koniec szczególne podziękowania dla Andrzeja F, mojego współlokatora, że poświęcił mi tyle czasu dzieląc się ze mną swoją wiedzą oraz dla Ani i Wimera z którymi tak miło się podróżowało, którzy wprowadzili mnie w tajniki i atmosferę tej super imprezy.

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich i mam nadzieję - do zobaczenia za rok

  • Lubię 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję Adamowi za organizację , innym uczestnikom za fantastyczne towarzystwo. Tyle wrażeń ,że nie da się wszystkich ująć w słowa, jednak najważniejszy wniosek jest taki ,że pogoda nie jest niezbędna do uznania zlotu za bardzo udany.

Dzięki Uli i Krzyśkowi za konkurs drużynowy , fantastyczna sprawa i mnóstwo dobrej zabawy.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Dzięki za fantastyczną imprezę, cudowną atmosferę i świetną organizację. :)

To jedno z niewielu miejsc, w których można spotkać tylu ludzi z pasją, ogromną wiedzą i miłością do tego, co robią.

Cieszę się, że z Wami byłem!

Do zobaczenia za rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztofie Z, gdzieś Ty mi takie fotki z takimi facjatami trzasnął.

Dzięki wszystkim za kolejny zlot, jak zawsze niezapomniany. Organizacja przednia, stale było co robić, a to posłuchać czegoś mądrego, a to niebo pooglądać, gardło pozdzierać a potem nawilżyć, albo odwrotnie. Baterie mam podładowane na długo. Super było wszystkich zobaczyć, starych i nowych. Mam nadzieję spotkać się ze wszystkimi ponownie za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Zdjęcia z konkursów ŻBIK, ADEPT i HARDKOR wrzucę raczej jutro, razem z wynikami :D

Na hardkorze poczułem się jak ziarenko na pustyni wszechświata. :) , co Wy tam braliście jak układaliście pytania ?

 

ps. Dobra nie gadam głupot tylko wrzucam kilka ujęć ze zlotu.

 

_MG_3584.JPG _MG_3594.JPG _MG_3590.JPG

 

 

_MG_3582.JPG _MG_3600.JPG _MG_3597.JPG _MG_3596.JPG

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_MG_3680.JPG

Długo wyczekiwany transport Witaminek dla dorosłych zlotowiczów.

 

_MG_3710.JPG

czapka niewidka (niepitka) , czapka legenda

 

_MG_3748.JPG

nagroda główna w konkursie AstroŻbik, jak ja żałowałem że nie mam już 10u lat :)

 

_MG_3750.JPG

Wykład Łukasza o obserwacjach Słońca w Ha i sprzęcie słonecznym

 

_MG_3754.JPG

sponsorzy nagród (dzięki :drinks:)

 

_MG_3762.JPG

Zwyciężczyni konkursu AstroŻbik : Maja Bobak ( jednak BB8 jedzie do Zakopanego - uff :) )

 

_MG_3766.JPG

Zwyciężczyni konkursu Adept

 

_MG_3805.JPG

najtrudniej wywalczona nagroda w życiu, KrzysioZ niedługo opowie.

 

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariacje na temat zdjęcia grupowego.

 

 

Najpierw na szybko dwie panoramy uczestników wykonane w kilka sekund na ogniskowej 105 mm.

Duże pliki a to tylko około 40% oryginału.

 

 

grupowe2016 panorama1.jpg

 

grupowe 2016 panorama2.jpg

 

Zwykła fotka grupowa, ale tym razem z autorem :)

100% oryginału

grupowe1 2016.jpg

 

Na koniec animowany gif z szybkiej serii fotek

grupowe-skok 2016.gif

  • Lubię 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ilu fajnych ludzi :) , następnym razem stanę na głowie żeby tam pojechać .

 

ps. Maja rośnie jak na drożdżach , żona Darka wciąż ma 18 lat , Adam nadal przystojny choć nieco posiwiał , Przemek , Jacek Pala ....... oj długo by wymieniać .

 

A jak tam żarcie , dobre jak kiedyś ?

 

 

Że o innych napojach nie wspomnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.