Skocz do zawartości

No i doigrałem się !


Gość zbig

Rekomendowane odpowiedzi

Od 5 lat pisze ze akta sądowe , które przeglądałem w grudniu 1997 r. są inne niż te z chyba końca stycznia 1998 r . . Jako osobie , która tylko to zauważyła a nie ma w tym interesu prawnego odmawiano wszczęcia dochodzenia . Teraz napisałem zawiadomiienie o popełnieniu przestępstwa przez emerytowanego specjalisty kryminologa i Z-cy Naczelnika Wydziału Sledczego KW. Policji w Katowicach , że to on brał w tym udział / Na podmienionym dokumencie jego podpis / . Sprawa jak zwykle przeszła przez szczeble w/g właściwości i pierwszy raz dostałem pismo wzywające mnie na przesłuchanie na dzień 28 09 . Szkopół w tym ,że to wezwanie wysłała Komenda Miejska Policji w Rybniku Sekcja KRYMINALNA . Przecież tamten emeryt co podmienił akta pewnie szkolił jako specjalista kryminolog tych co teraz będą mnie przesłuchiwać lub ich szefów . Troszkę mam obawy co do ich niezależności i jak to na mnie się skupi .Czy to normalne aby falszerstwo dokumentów badała sekcja kryminalna ? :(

Aby było wesoło to akta podmieniono w Sądzie Okręgowym Katowice Ośr. ZAm . Rybnik

W S.O. Katowice także toczy się sprawa o zamordowanie górników w Kop.Wójek . Ci ci strzelali w połowie zostali zatrudnieni w K.W.Policji Katowice w Wydziale Kryminalnym - za tygodnikiem Wprost .

Kilka lat temu cały ten wydział został rozwiązany z powodu powiązań i współpracy z mafią :shock: Jak w pażdzierniku nie dam znaku życia to siedzę za prawdę . :rr:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem ,że to tylko niektóre elementy bawią się w ponad prawo . Że trafię na uczciwego .

Teraz juz wiem , że uczciwi boją się nimi być . Zaważy to na ich karierze a nawet ich dzieci Ok 9 podjechało do domu niebieskie chyba azjatyckie małe auto . Pasażer wysiadł rosły krotkościęty blondyn okrągła twarz o ostrym nosie - widzaiłem z okna . Zadzwonił do domu .Nim zdążyłem podejść to zaczął bardzo mocno stukać w drzwi . Dlatego nie otworzyłem . Trzaskał tak z 5 min i odjechali . Nie byli z wodzisławskiej policji . Odjechali drogą w prawo czyli najkróciej do Rybnika .

Dziękuję za wsparcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Coś zię zmieniło . Ci co dobijali się do mnie do domu to byli z polecenia wodzislawskiego " prokuratora " , nie zostawiali zadnych wezwan ,czy notatek . Tam jeszcze stalinizm i uklady górą - tak mi się wydaje .

Natomiast w Rybniku ponad 5 h bylem przesluchiwany i wszczeto dochodzenie o przestępstwo podrabiania dokumentow przez tego ... . Pierwszy raz wysluchano tego co wiem i potrafie udowodnić .

Sąd Najwyższy odmówił przyjęcia kasacji do rozpoznania mimo wiedzy ,że akta sprawy są lub mogą być podmienione . Tym samym uznał za dopuszczalne podmieniane akt sądowych . Ponadto także uznał za normalne domaganie się pieniędzy z tytułu rękojmi na kilka dni przed zakupem towaru . W podmienionym pozwie pomylono rok . W/g mnie jest to istotna zmiana w Polskim orzecznictwie sądowym i powinna być ogłoszona wprost w postaci wyroku , a nie wniosków z odmowy przyjęcia kasacji do rozpoznania .

Tak na marginesie jak ktoś przegra sprawę w sądzie to nie wyskoczy poza układ do np. Warszawy kasacją . W/g zaktualizowanego prawa SN mozeo dmówić przyjęcia do rozpoznania każdej kasacji o ile nie występuje istotne zagadnienie prawne , nie istnieje potrzeba wykładni przepisów prawnych budzących poważne wątpliwości lub rozbieżności w orzecznictwie sądów i jeszcze inne warunki .

Z tego wynika ,że mozna odmówić każdą kasację . To po co za to płacić . min 7000 zl z adwokatem . Jaja to mało .

Dobrze ,że mam to na papierze , bo w Strasburgu nie uwierzyliby .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.