Jump to content

No i doigrałem się !


Guest zbig
 Share

Recommended Posts

Od 5 lat pisze ze akta sądowe , które przeglądałem w grudniu 1997 r. są inne niż te z chyba końca stycznia 1998 r . . Jako osobie , która tylko to zauważyła a nie ma w tym interesu prawnego odmawiano wszczęcia dochodzenia . Teraz napisałem zawiadomiienie o popełnieniu przestępstwa przez emerytowanego specjalisty kryminologa i Z-cy Naczelnika Wydziału Sledczego KW. Policji w Katowicach , że to on brał w tym udział / Na podmienionym dokumencie jego podpis / . Sprawa jak zwykle przeszła przez szczeble w/g właściwości i pierwszy raz dostałem pismo wzywające mnie na przesłuchanie na dzień 28 09 . Szkopół w tym ,że to wezwanie wysłała Komenda Miejska Policji w Rybniku Sekcja KRYMINALNA . Przecież tamten emeryt co podmienił akta pewnie szkolił jako specjalista kryminolog tych co teraz będą mnie przesłuchiwać lub ich szefów . Troszkę mam obawy co do ich niezależności i jak to na mnie się skupi .Czy to normalne aby falszerstwo dokumentów badała sekcja kryminalna ? :(

Aby było wesoło to akta podmieniono w Sądzie Okręgowym Katowice Ośr. ZAm . Rybnik

W S.O. Katowice także toczy się sprawa o zamordowanie górników w Kop.Wójek . Ci ci strzelali w połowie zostali zatrudnieni w K.W.Policji Katowice w Wydziale Kryminalnym - za tygodnikiem Wprost .

Kilka lat temu cały ten wydział został rozwiązany z powodu powiązań i współpracy z mafią :shock: Jak w pażdzierniku nie dam znaku życia to siedzę za prawdę . :rr:

Link to comment
Share on other sites

Liczyłem ,że to tylko niektóre elementy bawią się w ponad prawo . Że trafię na uczciwego .

Teraz juz wiem , że uczciwi boją się nimi być . Zaważy to na ich karierze a nawet ich dzieci Ok 9 podjechało do domu niebieskie chyba azjatyckie małe auto . Pasażer wysiadł rosły krotkościęty blondyn okrągła twarz o ostrym nosie - widzaiłem z okna . Zadzwonił do domu .Nim zdążyłem podejść to zaczął bardzo mocno stukać w drzwi . Dlatego nie otworzyłem . Trzaskał tak z 5 min i odjechali . Nie byli z wodzisławskiej policji . Odjechali drogą w prawo czyli najkróciej do Rybnika .

Dziękuję za wsparcie

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

Coś zię zmieniło . Ci co dobijali się do mnie do domu to byli z polecenia wodzislawskiego " prokuratora " , nie zostawiali zadnych wezwan ,czy notatek . Tam jeszcze stalinizm i uklady górą - tak mi się wydaje .

Natomiast w Rybniku ponad 5 h bylem przesluchiwany i wszczeto dochodzenie o przestępstwo podrabiania dokumentow przez tego ... . Pierwszy raz wysluchano tego co wiem i potrafie udowodnić .

Sąd Najwyższy odmówił przyjęcia kasacji do rozpoznania mimo wiedzy ,że akta sprawy są lub mogą być podmienione . Tym samym uznał za dopuszczalne podmieniane akt sądowych . Ponadto także uznał za normalne domaganie się pieniędzy z tytułu rękojmi na kilka dni przed zakupem towaru . W podmienionym pozwie pomylono rok . W/g mnie jest to istotna zmiana w Polskim orzecznictwie sądowym i powinna być ogłoszona wprost w postaci wyroku , a nie wniosków z odmowy przyjęcia kasacji do rozpoznania .

Tak na marginesie jak ktoś przegra sprawę w sądzie to nie wyskoczy poza układ do np. Warszawy kasacją . W/g zaktualizowanego prawa SN mozeo dmówić przyjęcia do rozpoznania każdej kasacji o ile nie występuje istotne zagadnienie prawne , nie istnieje potrzeba wykładni przepisów prawnych budzących poważne wątpliwości lub rozbieżności w orzecznictwie sądów i jeszcze inne warunki .

Z tego wynika ,że mozna odmówić każdą kasację . To po co za to płacić . min 7000 zl z adwokatem . Jaja to mało .

Dobrze ,że mam to na papierze , bo w Strasburgu nie uwierzyliby .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
 • Our picks

  • Migracja Astropolis na nowy serwer - opinie
   Kilka dni temu mogliście przeczytać komunikat o wyłączeniu forum na dobę, co miało związek z migracją na nowy serwer. Tym razem nie przenosiłem Astropolis na większy i szybszy serwer - celem była redukcja dosyć wysokich kosztów (ok 17 tys rocznie za dedykowany serwer z administracją). Biorąc pod uwagę fakt, że płacę z własnej kieszeni, a forum jest organizacją w 100% non profit (nie przynosi żadnego dochodu), nie znalazłem w sobie uzasadnienia na dalsze akceptowanie tych kosztów.
    • Thanks
    • Like
   • 56 replies
  • Droga Mleczna w dwóch gigapikselach
   Zdjęcie jest mozaiką 110 kadrów, każdy po 4 minuty ekspozycji na ISO 400. Wykorzystałem dwa teleskopy Takahashi Epsilon 130D i dwa aparaty Nikon D810A zamocowane na montażu Losmandy G11 wynajętym na miejscu. Teleskopy były ustawione względem siebie pod lekkim kątem, aby umożliwić fotografowanie dwóch fragmentów mozaiki za jednym razem.
    • Love
    • Thanks
    • Like
   • 48 replies
  • Przelot ISS z ogniskowej 2350 mm
   Cześć, po kilku podejściach w końcu udało mi się odpowiednio przygotować cały sprzęt i nadążyć za ISS bez stracenia jej ani razu z pola widzenia. Wykorzystałem do tego montaż Rainbow RST-135, który posiada sprzętową możliwość śledzenia satelitów.
   Celestron Edge 9,25" + ZWO ASI183MM. Czas ekspozycji 6 ms na klatkę, końcowy film składa się z grup 40 klatek stackowanych, wyostrzanych i powiększonych 250%.
   W przyszłości chciałbym wrócić do tematu z kamerką ASI174MM, która z barlowem 2x da mi podobną skalę, ale 5-6 razy większą liczbę klatek na sekundę.
   Poniżej film z przelotu, na dole najlepsza klatka.
    • Love
    • Thanks
    • Like
   • 72 replies
  • Big Bang remnant - Ursa Major Arc or UMa Arc
   Tytuł nieco przekorny bo nie chodzi tu oczywiście o Wielki Wybuch ale ... zacznijmy od początku.
    
   W roku 1997 Peter McCullough używając eksperymentalnej kamery nagrał w paśmie Ha długą na 2 stopnie prostą linie przecinajacą niebo.
    
   Peter McCullough na konferencji pokazał fotografię Robertowi Benjamin i obaj byli pod wrażeniem - padło nawet stwierdzenie: “In astronomy, you never see perfectly straight lines in the sky,”
    • Love
    • Thanks
    • Like
   • 16 replies
  • Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie - o nietypowych rozwiązaniach sprzętowych
   Sformułowanie, które można znaleźć w internetach jako jedno z "praw Murphy'ego" przyszło mi na myśl, gdy kolejny raz przeglądałem zdjęcia na telefonie z ostatniego zlotu, mając z tyłu głowy najgłośniejszy marsjański temat na forum. Do rzeczy - jakie macie (bardzo) nietypowe patenty na usprawnienie sprzętu astronomicznego bądź jakieś kreatywne improwizacje w razie awarii czy niezabrania jakiegoś elementu sprzętu  Obstawiam, że @HAMAL mógłby samodzielnie wypełnić treścią taki wątek.
    • Haha
    • Like
   • 43 replies
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.