Skocz do zawartości

Sprzedam zestaw astrofoto. APO ED, Flattener, Obejmy, Flitr Semi APO, 500D mod.


Piotr4d

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam, komplet dla zaawansowanego i początkującego astrofotografa. Kupiłem, dopieściłem i skonfigurowałem dla siebie, ale stwierdziłem, że nie mam czasu na dwa setupy astrofoto. Dlatego postanowiłem sprzedać, bo u mnie się marnuje.

Zestaw: SW Equinox 66/400 Apo ED, Flattener 1x, Canon 500D modyfikowany filtrem Baadera + btaeria. Dodatkowo, obejmy na tubę z dovetailem i pierścieniami na guider. Złączką (Astrokrak) SCT/2", filtr Semi Apo 2" w oprawie EOS/T2 ( oryginalna oprawa filtra w zestawie)

Optyka w ED i flatenerze w stanie idealnym. Obejmy Sky Watcher + ATM. Canon przebieg nie całe 7 tys klapnięć.

Myślę, że zestaw jest lekki i ma na tyle krótka ogniskową, że spokojnie można go już wieszać na montaży klasy EQ5 i uzyskiwać nim bardzo dobre efekty.

Zapraszam do kupna szczególnie młodych adeptów, bo to bardzo dobry zestaw na początek przygody z astrofotografią.

Cena 2500 zł do lekkiej negocjacji.

 

Edit: Canon Sprzedany. Flattener nie aktualny. Teleskop sprzedany.

Temat do zamknięcia.

1.jpg

2.jpg

4.jpg

Edytowane przez Piotr4d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze - zpaodaj jakies foty zrobione tym zestawem na zachętę. Jakiś czas temu myślałem o tym mały APO jako o travelerze. Chciałbym zobaczyć (nie tylko ja bo potencjalni klienci też zapewne) jak radzi sobie ten flattener.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe lepsze ceny.

Komplet 2000 zł

Teleskop z dovetailem, obejmami i pierścieniami do guide 910 zł (przelot optyczny draw tube 42 mm), flattener 330 zł, Canon 500D 700 zł, do Canona dorzucam ładowarkę i zasilacz na 12V.

 

ład.jpg

bat.jpg

zas.jpg

Edytowane przez Piotr4d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.