Skocz do zawartości

Sprzedam komplet Canon 40D + Tamron 18-200 VC+ torba


piotrkusiu

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania mój zestaw "astrofoto" wycieczkowy. W skład zestawu wchodzą:
1. Body Canon 40d.
Stan ogólny dobry/bardzo dobry. Przebieg nieco ponad sześćdziesiąt tyś. zdjęć. Serwisowany jakieś 3 lata temu w serwisie Canona na ul. Żytniej - wymieniane było tam gniazdo kart CF. Gumy w stanie dobrym, jednak czuć z przodu pod palcami że guma pracuje nieco (efekt po naprawie). W niczym to nie przeszkadza i nie odkleja się na brzegach ale wspominam dla porządku. Oczywiście body sprawne w 100% i bez wad ukrytych - wszystko co mogłem sprawdzić to sprawdziłem w trakcie eksploatacji.
W komplecie bateria oryginalna i dwie baterie nowe zamienniki kupione w styczniu i maju tego roku. Ładowarka nieoryginalna. W zestawie szybka karta 8GB.
Cena - 699zł
2. Obiektyw Tamron 18-200 VC
To dokładnie ten obiektyw: http://www.euro.com.pl/obiektywy/tamron-af-18-200mm-f-3-5-6-3-di-ii-vc-canon.bhtml
Kupiony nowy pod koniec stycznia tego roku, na pełnej 2 letniej gwarancji oraz przedłużonej do lat 5 z promocji Tamrona.
Obiektyw nie nosi widocznych śladów użytkowania. W 100% sprawny. Użytkowany od początku z filtrem Hoya UV jako osłona przedniej soczewki. Idealny na wycieczki jako niedrogi,uniwersalny zoom ze stabilizacją. Filtr gratis do kompletu dodaję.
Cena - 799zł
3. Torba Canon 100EG
Dokładnie taka: http://www.cyfrowe.pl/aparaty/canon-gadget-bag-100eg.html
Torba używana do przenoszenia sprzętu na wycieczkach. Posiada dodatkowy pasek na biodra do mocowania torby - świetna sprawa! Bez problemu mieści Body z zapiętym powyższym Tamronem i bateriami oraz ładowarką. W komorze głównej można jeszcze upchnąć mały obiektyw np. stałkę 50mm lub tak jak ja Heliosa 58mm.
Cena - 79zł

Pierwszeństwo w sprzedaży ma komplet w cenie 1450zł
Ceny do sensownej negocjacji - jeśli masz propozycję cenową pisz.

calosc.jpg

gora.jpg

tyl.jpg

Edytowane przez piotrkusiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.