Skocz do zawartości

Akcja promocyjna Adama Jesiona


Piotr4d

Rekomendowane odpowiedzi

Ej, naprawdę tak myślisz? Sądzisz, że jestem kimś, kto zrobi wyprzedaż starych rzeczy i publicznie zapowie, że to coś nowego, czego na rynku nie było???

 

Serio? Musisz mieć o mnie najgorsze zdanie :(

 

Aż tak złego nie mam. Wyjaśniłem na PW, a na forum publicznym, przepraszam za słowa napisane pod wpływem chwili.

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zazdroszczę! I zarazem uważam, że to też (pozytywnie) mówi o człowieku. Odpowiedzialnym - ta akcja to nie będzie jakieś wietrzenie zramolałych rzeczy.

Skoro wątek taki przedwstępny, taki trochę na luzie, to sugerowałbym, jak pojawi się lista konkretów, o szerszy opis najprostszego modelu co do najtańszego sposobu jego użycia.

Typu obrazek co na czym wisi co w co wsadzamy i jak z tego korzystamy.

Ciągle coś mi przeszkadza wejść w astrofotografię (ostatnio pralka automatyczna mi padła) ale i takich (jak ja) laików też warto mieć na uwadze.

Pozdrawiam

Aha, czyli dołożyłeś mi jeszcze więcej roboty :) Przepraszam, nie dam rady tego w taki sposób zrealizować, żeby do tego napisać jeszcze poradniki. Co więcej, problem w tym, że ja tego sprzętu nie znam. Wiem, źle to brzmi, bo do tej pory robiłem akcje promocyjne tylko na to, co sam świetnie znałem i na czym sam zjadłem zęby. Tym razem jest inaczej i oparłem się o wiedzę i doświadczenie innych osób - tu w PL i za granicą. Jest to sprzęt, który ma szansę stać się tym, czym wcześniej stała się Synta, TS, atik, czy inne marki, w których popularyzację wsadziłem swoje kolano.

 

Inaczej mówiąc - swoje testy będę w stanie wykonać dopiero w przyszłości, czyli w czasie, w którym już będziecie mieć ten sprzęt w domu. Jestem tu dokładnie na takiej samej pozycji jak wy i też sam wezmę udział w tej promocji :P

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.