Skocz do zawartości

Meatrix - TERROR ZWIĘRZĄT!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Akcja mam już chyba z rok, ale doczekała się polskiej wersji, dlatego myślę, aby włączyć Astro-Forum.org do tej WALKI. Zobaczcie film, a potem przeczytajcie "więcej".

 

http://www.themeatrix.com/polish

 

Ja te firmy bojkotuje już od dawna! Wszystko co jest pod znakiem Smithfield to masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie bojkotowac wymienionych producentow, czyli nie kupowac produktow z ich logotypem oraz w tym watku pokazac, ze nie jest to nam obojetne. Czy nie jesc miesa? Bez przesady - jestesmy "tylko jednym ze zwierzakow" zyjacych na tej planecie. Chodzi tylko o fakt "masowej produkcji" zarcia, ktora nie tylko zagraza zwierzetom, ale przede wszystkim nam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie jesc miesa? Bez przesady - jestesmy "tylko jednym ze zwierzakow" zyjacych na tej planecie.

 

Na szczescie istnieja tez zwierzeta roslinozerne i mozna zdecydowac, ze chce sie wlasnie do takich zaliczac :wink: To kwestia wolnego wyboru. Ja uwazam, ze nie ma lepszego sposobu protestu przeciwko zabijaniu zwierzat. Nawet nie trzeba pisac petycji i wznosic hasel. Po prostu decydujesz, ze nie bedziesz napedzal popytu. To takie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a widzieliście apoty wyborcze Samoobrony, kilka miesięcy temu bodajrze?

Wykorzystali Ci ograniczeni umysłowo palanci ten film do swojej propagandy , być może nawet zainwestowali w tłumaczenie :salu:

Trzeba być czujnym bo następnym razem będziemy oglądać filmy z "biednymi" roślinami i co wtedy będziemy jeść by być zgodnym z własnym sumieniem .... syntetyczne tabletki :salu:

ps. co do "humanitarnego" traktowania zwierząt to się z Wami zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się wszystkimi moimi kończynami pod akcją. Wprawie z mięsa nie zamierzam rezygnowac, ale już od dłuższego czasu kupuję je tylko w lokalnym sklepie, który ma własną rzeźnię. Jeśli się dobrze rozejrzycie, to w swojej okolicy na pewno znajdzie takie podobne, "pewne" mięsne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano.. duży moze więcej... w tym negatywnym znaczeniu też :?

 

Ja również podpisuję się pod tym i osobiscie mięsa poza nielicznymi wyjątkami prawie nie jadam. Bez mięsa da się żyć, a jeśli z nim, to też można, byle z głową kupować.

Marketom, WcDonald's i innym wynalazkom z zachodu już dziękujemy.. :fickyou:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem "za", ale to nie takie proste :evil: Należę do zarządu Towarzystwa Śląskiej Grupy Terrarystycznej. Ogólnie nasze działania są skierowane na byt zwierząt egzotycznych, ale w naszym gronie są weterynarze i sprawa zwierząt domowych (również tych na ubój) nie jest nam obca. Kiedyś zwróciliśmy się z prośbą o pomoc do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami i jak nam przedstawiono w jaki sposób może odbyć się interwencja, oraz jakie kompetencje ma to Towarzystwo to aż "nóż w kieszeni się otwiera". Ustawy, przepisy, paragrafy to kpina :evil: Do spraw uboju zwierząt podchodzi się bez serca, sumienia. Traktuje się zwierzęta jak przedmioty :(

Ps. Tak wyglądają zdrowe zwierzęta egzotyczne, którymi się zajmuję, a o które również walczymy - m.in. w sklepach zoo w supermarketach - http://terrarystyka.pl/forum/album_showpag....php?pic_id=728 - ten duży to mój legwan. Ps. Cała galeria - http://terrarystyka.pl/forum/album_cat.php...er=DESC&start=0 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszyscy pragną coś z tym fantem zrobić. :shock: A o działaniu hipermarketów można mówić i pisać b.dużo. Ale i tak mają swoich zwolenników. Ja już od dawna staram się wspierać lokalnych wytwórców i sprzedawców (jeśli to tylko możliwe). Pozostaje nam tylko pamiętać, że nie wszystko to oczym się mówi że jest ekologiczne takie właśnie jest. Jak zwykle pozostaje nam zdrowy rozsądek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dodam jeszcze parę słów: Animex to także "przepyszne" i "zdrowe" Morlinki. Podobno nasi amerykańscy "przyjeciele" mają już 30% naszego rynku, tak więc jest o co się martwić (nigdy nie wiadomo w którym sklepie można się natknąć na wyroby tej firmy). Cieszę się że zaczyna się o tym więcej mówić - choć szkody już są, np jez. Niepruszewskie k/Poznania i okolice Więckowic (mieszkancy juz kilka lat walcza). Pozostaje się tylko zastanowić jak powstawały te fermy łamiące wszelkie przepisy polskiego prawa??? (który urzędas dostał najwięcej?). Pozdrawiam wszyskich i namawiam do wegetarianizmu!

 

:banan: wegetarianizm wzmacnia organizm! :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.