Skocz do zawartości

WAWA GOTOWA !!


AGA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Z notatnika:

 

"

09/10.11.2004 , 04.30 - 05.30 , BPC 20X60 & BPC 10X50 & 900/114 ,M45 / M42 / M34 / NGC884&NGC869 / M35 / M38 / M44 / NGC2244 / M103 / WENUS / JOWISZ

Pomar szukacza v2.0 8x50 - ok. 4,5 stopnia 10.11.04

"

Heh... Zenit 20x50 z Allegro niniejszym poszedl na obiektywy. Ku mojeu wielkiemu szczesciu i zaskoczeniu szukacz Home Made cudownym sposobem zwiekszyl pole z 3 do 4,5 stopnia i power z 5-6 na 7-8 :lol: Drastycznie spadla tez aberracja chromatyczna po zastosowaniu obiektywu Zenita :D Jestem bardzo, bardzo szczesliwy z tego powodu. Druga uszczesliwiajka bylo rozdziewiczenie M44 przez moje BPC20x60 - kurde spora ta gromadka i bardzo ladnie prezentuje sie w bino. Nie moge sie juz doczekac obgadanego barolowa ultimy - Jowisz! Saturn! myjcie sie bo nie znacie dnia ni godziny :lol: Co do najblizszych 4 dni to jestem sam z dzieckiem i tylka nigdzie nie rusze, bede takze poza siecia. Ma to jednak dobre strony, nie bedzie slubnej, wiec mozna do mnie na lookanko o kazdej porze nocy (da sie zorganizowac nocleg dla max 4 osob) W razie braku chmurw mozna sie do mnie zwalac, zapraszam. No i lysego zjadlo - dzis w nocy bylo dosyc ciemno.

 

--

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano dokrecilem reka blokade osi zymutalnej i motylek zostal mi w reku, a blokada w glowicy :shock: . Nawet mocno nie krecilem, teraz siedze przed laptopem i pisze posta, a na klaw. numerycznej leza kawalki blokady i zastanawiaja sie co im zrobie zeby znowu byly razem :wink:

 

Co do lookanka to moze byc nieciekawie. ICM zmienil w nocy zdanie i teraz wieszczy to co w zalaczniku, niemniej gdyby jednak i teraz sie pomylili to meczyc, jak bedzie cos widac, to sie rusze.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba walnalem glupote. Czy w paralaktyku os poprzeczna do godzinowej to os azymutalna? Chyba to sie tak nie nazywa. Kurde przecie w paralaktyku sa dwie osie poprzeczne do godzinowej i poprzeczne do siebie nawzajem. Kurde... Ja pierdziu... jak te osie sie nazywaja???

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 18 jest juz ciemno jak w... do 22 mamy 4h i tak bedziemy wygladac po tym czasie jak dwa sople lodu (wiatr) wiec smiem watpic czy bysmy zdzierzyli wiecej. Poza tym mamy Lysego na tacy i to raczej on nam bedzie najbardziej przeszkadzal. Zreszta mamy zaprawe w "ganianego z chmurwami" wiec nie widze problemu :mrgreen:

 

No dobra, macie racje. Pewnikiem nic z tego nie bedzie, ale chce w koncu rozdziewiczyc nowego barolowa. Moze jak zgada sie wiecej chcacych to empatycznie te chmurwy przepedzimy :D

 

Pozdrawiam i zapraszam. Eee... i tak nikt sie nie zainteresuje, sam bede marzl, po co ja sie wlasciwie tu produkuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.

 

W zalaczniku porgnoza ICM. Wyglada na to, ze jest cien szansy dzisiaj i ew. cos z niedzieli na poniedzialek. :? Jak by co, to ja chetny i dzis i w poniedzialek. Do 17 jestem w sieci, potem kom.

 

Pozdrawiam i zapraszam do siebie albo, jak beda chetni na wypad gdzie indziej, moge sie ruszyc gdzies w nowe miejsce. Lysego jeszcze sporo, wiec pewnie raczej planetki i najjasniejsze eMki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.