Skocz do zawartości

WAWA GOTOWA !!


AGA

Rekomendowane odpowiedzi

Na tej mapie nie zaznacze, bo nie obejmuje. Na download jest link z dokumentacja do moich mapek, a tam sa opisane dojazdy. W watku "nie odpuszcze" TUR dal namiary z GPS'a na miejscowke nr. 1

 

Jak chetny to daj znac i umowimy sie np. Na stacji PKP Zalesie Gorne lub w innym charakterystycznym miejscu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej mapie nie zaznacze, bo nie obejmuje. Na download jest link z dokumentacja do moich mapek, a tam sa opisane dojazdy. W watku "nie odpuszcze" TUR dal namiary z GPS'a na miejscowke nr. 1

 

Jak chetny to daj znac i umowimy sie np. Na stacji PKP Zalesie Gorne lub w innym charakterystycznym miejscu.

 

Pozdrawiam.

 

daję znać

to może w Zalesiu PKP o 21.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak kto chetny to zapraszam.  

Standardowo, u mnie lub miejscowka nr. 1 (uwaga zimno jak cholera). W nieodlegle rejony na S od stolicy moge sie ruszyc.  

 

Pozdrawiam.

 

Wracałem w piątek z Krakowa i patrzyłem jak wygląda niebo między Radomiem i Warszawą. Miejscówka nr 1 na której oglądaliśmy niebo w czwartek niewiele odbiega od tego co widziałem po drodze. Więc jeśli odjechać od Warszawy to trochę w inną stronę niż na samo południe.

Hans, jak mogę ci przesłać mapki do pokazania Twoich lokalizacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam. W zalaczniku prognoza ICM. Jak kto chetny to zapraszam do mnie lub chetnie sie dolacze w okolicach W-wy. Kontakt via PW, kom. lub tutaj.

 

Pozdrawiam.

 

 

Jak najbardziej piszę się na wypad... Nie wiem tylko, o której dziś skończę pracę... :-( Jak będą jakieś ustalenia, to dajcie znać!

 

Pozdrawiam,

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ICM dal nam szanse. Jezeli jutro mu sie nie odwidzi, to ja bym sie zorganizowal :)

 

Mozemy do mnie (na mejscowke nr. 1 - mapki w download) albo do kampinosu (kto wie gdzie?) albo i gdzies dalej od miasta (mysle, ze w gre wchodzi do 30-40km na poludnie) Sa chetni????

 

Pozdrawiam.

 

:przytulasie:

prog.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prog.jpg

 

He... wymrozilo chmurwy :) Niniejszym oglaszam, ze nie odpuszcze zadnej gwiazdzistej nocy przez kilka najblizszych dni. Poniewaz niedlugo utrace teleskop (wedruje do nowego wlasciciela), a na nowy sobie poczekam (problemy z lustrem) zapraszam wszystkich na wspolne lookanko. ICM laskawy, wczorajszej nocy mielismy przedsmak tego co nas czeka na polu (-18*C). Kontakt w stopce. Mam chetke na galaktyki w Lwie i Wielkiej Niedzwiedzicy. Zapraszam.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia realna szansa na polookanie w niebo przed przyjsciem churw.

 

prog.jpg

 

Jak ktos chetny to ruszam z Warszawy (by PKP) w moje rejony ok. 21.30.

 

Dla zachety notka z notatnika z wczoraj (uwaga temperatury w okolicy polnocy oscyluja w okolicach -15*C)

 

08/09.02.2005 , 21.00 - 22.00 , BPC20X60 , DST/DBR

 

M45 / M42 / M41 / M44 / M47 / M46 / M48 / M93 / M37 / M35 / M31 / M103 / NGC663 / NGC884&NGC869 / NGC2244 / NGC2264 / Q2 Machholz

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć Hans,

 

W której dokładnie części Warszawy mieszkasz?. Dobrze, gdybyś sobie wpisał współrzędne do notatki o sobie lub chociaż nazwę osiedla. Warszawa to nie Zielonka. W razie jakiś obserwacji łatwiej będzie się nam zorganizować do wyjazdu na obserwację. O ile dobrze pamiętam to obstawiasz okolice Piaseczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Hans,

 

W której dokładnie części Warszawy mieszkasz?. Dobrze, gdybyś sobie wpisał współrzędne do notatki o sobie lub chociaż nazwę osiedla. Warszawa to nie Zielonka. W razie jakiś obserwacji łatwiej będzie się nam zorganizować do wyjazdu na obserwację. O ile dobrze pamiętam to obstawiasz okolice Piaseczna.

 

Mieszkam na "Dwujce" a lookanka organizujemy abo na "Dwujce" - moja posesja albo na "Jedynce" - najciemniej. Przewaznie umawiamy sie bezposrednio na miejscowkach, albo (jak ktos wedruje pierwszy raz) na stacji PKP Zalesie Grn. Lub PIaseczno.

 

Mapy i opisy miejscowek znajdziesz tu:

 

http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=5815

 

lub na download o wiele dokladniejsze.

 

Wspolrzedne najpopularniejszej, naszej miejscowki (jedynka) to:

 

N 52 00 01.26 ", E 21 00 16.84"

 

Przewaznie wyglada to tak, ze ktos (ja) daje sygnal, ze bedzie pogoda i wystawia watek w tym dziale. Kazdemu kto sie zglosi wysylam na PW swoj tel. kom. i umawiamy sie juz na konkrety. Ostatnio cisza z okazji pelnego zachmurwienia nieba :(

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.