Skocz do zawartości

Jakie macie hobby/zainteresowania oprócz astro?


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że nawet poza astronomią mamy wspólne zainteresowania.

 

- fotografia,

- chemia (do tej pory mam jeszcze własne laboratorium, ale już w skromniejszym zakresie,

- majsterkowanie (to chyba widać po teleskopach  ;D

- Tatry

- programowanie (to od 1986 intensywnie)

- muzyka

- Science Fiction

- także zbieram kamienie, nasze ziemskie i te spoza naszej planety

- ping pong

- tenis ziemny

i chyba jeszcze coś, ale nie pamiętam.

 

 

Janusz

 

PS. Widzę w opisie, że jestem juniorem. Ale fajnie znowu być młodziutkim juniorem  ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem waszmościom!

Zauważyłem, że możnaby drużynę siatkówki skleić. Swój akces wnoszę oczywiście jako mojego ulubionego czynnie sportu.

Do leniuchów też się zgłaszam... :)

W sieci to pewnie obijamy się o siebie codziennie, na KravMag-ów i KravMag-iczki chętnie popatrzę, browary wspieram jak mogę, bibliotekę odwiedzam czasami, posiadam pierwszy stopień umuzykalnienia (czasami odgaduję, że grają)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat :

1. angelologia,

2. muzyka (el-muzyka, filmowa-scifi&horror, 70-80te, NO disco-polo-relax!! )

3. ksiązka (psych., szpieg., scifi&horror),

4. film (horror&scifi - preferowane od początkowych lat do końca lat 80-tych XX w. oraz kino klasyczne-wybrane)

3. malarstwo i grafika

4. antyki (głównie ksiązki i meble...reszta kwestia "wpadnięcia w oko")

5. NOL.

6. ogólnie rozumiany rozwój duchowy und teologia

7. gadki w stylu : dlaczego parapet jest parapetem ;)

8. broń snajperska

9. pająki (remember! ludzie, że te czarne włochate w rogach waszych piwnic[nie zawsze] to pająk domowy i pożera od karaluchów po pluskwiaki - przetestowano na kibelku w segmencie akademika... ;D i dajcie mu się czasem...napić wody! a będzie Was kochał jak Wasze własne dziecko ;D]

10. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koty - pomaganie Im , poznawanie Ich

Komputery i Internet

Pływanie

Turystyka samochodowa / dawniej była piesza , ale po operacji kręgosłupa /

Spacery , wypoczywanie poza miastem

Filmy - horrory / dobre /

Tańce

Muzyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jakie trudne pytanie. Całe życie to jedno wielkie hobby.

A tak w szczegółach, ale po łebkach to:

nurkowanie;

windsurfing;

pływanie;

narty;

siatkówka;

rowery;

zegarki;

muzyka (wybrana);

praca;

astronomia.

 

to wszystko z tych ważniejszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja prawie jak BARTOLO minus rower :)

 

1) Elektronika informatyczna np. moje cudo ::) www.artur-r.prv.pl/komputerek2.jpg

 

2) Programowanie cudaka jak powyżej

 

i dzieło życia ;) ;D w postaci windowsowego symulatora sieci wodociągowych...

 

3) Nic nie robienie i myślenie ;D

 

4) Zabawa wszystkim co skomplikowane i da się ... popsuć ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pająka tak!! Dobrze jednak, że tak dokładnie opisałeś zdjęcie z teleskopem bo bym mógł was pomylić ;) ;D :P

 

Nie jestem pewien czy dokładnie się zrozumieliśmy. Na tym zdjęciu obok również jest Pająk (tylko pisany przez duże "P" :)). Stąd moje obawy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pająka tak!! Dobrze jednak, że tak dokładnie opisałeś zdjęcie z teleskopem bo bym mógł was pomylić ;) ;D :P

 

Nie jestem pewien czy dokładnie się zrozumieliśmy. Na tym zdjęciu obok również jest Pająk (tylko pisany przez duże "P" :)). Stąd moje obawy ;).

 

Aaaaaaa hie hie. Jeśli tylko nie masz 8 nóg to możesz swoje fotki zamieszczać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuj fuj !! Proszę tu już więcej nie zamieszczać zdjęć pająków !!

 

A co do tej laski Mateusz to jest boska !! Masz może więcej jej fotek ?? :o:P:o

 

aishwarya3.jpg

aishwarya4.jpg

 

Aishwarya Rai zagra najprawdopodobniej w najnowszym bondzie (mniam) .To będzie jej debiut w hollywood (tak to tylko Indie...)

 

a, jak by ktoś nie pamiętał, Aish to Miss World 1994r ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jakie trudne pytanie. Całe życie to jedno wielkie hobby.

A tak w szczegółach, ale po łebkach to:

nurkowanie;

windsurfing;

pływanie;

narty;

siatkówka;

rowery;

zegarki;

muzyka (wybrana);

praca;

astronomia.

to wszystko z tych ważniejszych

Crocodile skąd Ty bierzesz czas na to wszystko?

 

Ja ze swojej strony wymienię: astronomię, fotografikę, sport (piłka nożna, tenis) i turystykę górską. A czas na moje hobby to chyba będe miał dopiero na emeryturze, tzn. tyle czasu ile bym chciał mieć, aby rozkoszować się wszystkim na całego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotografia w ogole, malarstwo olejne + akwarela:http://www.pbase.com/image/16594220

Panie Leszku, czy to nie przypadkiem nie są wąwozy w okolicach Kazimierza? W sobotę kolega mi pokazywał zdjęcia (okolice Parchatki) i wygląda dokładnie tak samo. Gratuluje :)

Zawsze trochę zazdrościłem innym zdolności plastycznych, bo ja tokowych u siebie dopatrzyć się nie mogę za nic.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty... przecież piwko to integralna część zabawy w astronomię. Ja mam niestety dość mały instrument i dopiero po dwóch lub więcej zaczynam wyobrażać sobie co tam tak naprawdę widać w tym okularze... ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny, mi kilka dni temu uciekł na mieszkanie Ptasznik Chilijski ;D

 

fajny? ja mogę dotknąć każdego karalucha, ale pająka nie tknę (każdy ma coś urojonego w głowie - Indiana Jones bał się węży), oczywiście nie uciekam na widok pajaka, ale chyba bym nie zdjął takiego małego paskudnika ze ściany i nie wywaliłbym go przez okno ;) wiesz jakiego miałem pietra jak robiłem tę fotkę... całe szczęście, że cyfra ma wyświetlacz, bo do wizjera oka bym nie przyłożył... podobnie jak podczas robienia fotek pszczółkom:

 

rozowy-i-bzyk-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(tylko nie piszcie, że trzeba najpierw dojść do pubu)

 

Jejku Bartolo, ze Ci sie chce chodzić do pubu. Mi by się nie chciało (jeszcze bym schudł). Wystarczy, że trzeba podnieśc zadek od telewizora odłożyc pilota i udać się do lodówki bo beszczelne dzieciaki nie chcą ojcu piwa podać:-)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.