Skocz do zawartości

Jakie macie hobby/zainteresowania oprócz astro?


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.03.2023 o 21:51, Kajetan napisał(a):

A ja od jakiegoś czasu siedzę w jaszczurach. Najbardziej lubię warany, więc sprawiłem sobie jedynego, na jakiego mam miejsce, Waran kolczastoogonowy (Varanus acanthurus), marzeniem jest kiedyś mieć możliwość posiadania Varanus varius albo Varanus salvadori :)   Piękne gady, jedne z najinteligentniejszych gadów na ziemi.
A zielone jaszczury to scynki szmaragdowe (Lamprolepis smaragdina), mega towarzyskie i kontaktowe jaszczurki, wyjątkowe pod tym względem, nie znam innych jaszczurek, które same z siebie są tak kontaktowe, niemal z natury. Na jednym zdjęciu błagalne spojrzenie żeby wypuścić z terrarium, coby mogła po mnie połazić, albo wejść na moje łóżko, wczołgać się pod kołderkę i pójść w kimę :D Nie raz przechodząc obok terrarium słyszę plask skoku na szybę :D

17_Jan_11_12.8.4.300_5.jpg

6_Feb_16_57.8.4.300_2.jpg

334907343_3454858631399896_1435231495821603320_n.jpg

334901099_1315265606066657_6896422350363207256_n.jpg

Alarm! Na terenie całych Stanów

rozpoczęła się inwazja waranów!

:P

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe hobby.

 

Kiedyś napisałem tu, że zbieram stare użytkowe przedmioty ( zabytki techniki ). Teraz odkryłem nowe hobby.

Posiadając porcelitową skarbonkę w formie świnki zacząłem wrzucać do niej pięciozłotówki.

Kiedy świnka była pełna dokupiłem dwie następne w formie gołębia i sowy.

Na stan obecny sytuacja wygląda tak: 

świnka wypełniona całkowicie, gołąb częściowo, sowa pusta.

Kiedy te trzy skarbonki się wypełnią, wtedy je opróżnie i coś sobie kupię z astro, a może coś innego :)

Liczę, że pieniędzy może być całkiem sporo, ale to się okaże za jakiś czas.

skarby.thumb.jpg.472ac961a17af9ff6bb4f44ca8f8fe65.jpg

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość na chwilę napisał(a):

Najwyższe "piętro" makiety to jezioro z wyspą i kapliczką na wyspie, zamek i gospodarstwo rolne z krowami :)

 

Detal gospodarstwa

IMG_2102.thumb.JPG.b7aa1b0a404bce0d7bf8a5a0582d5662.JPG

 

 

Masz gospodarstwo z krowami to złóż wniosek do UE o dofinansowanie, należy Ci się jak każdemu hodowcy :)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

20 minut temu, dobrychemik napisał(a):

 

Masz gospodarstwo z krowami to złóż wniosek do UE o dofinansowanie, należy Ci się jak każdemu hodowcy :)

 

 

... noo, jest więcej niż trzy krowy (cwaniura z tego @Gość na chwilę), ale nie mają jeszcze przecież 24 miesięcy (nie są w wieku reprodukcyjnym), więc z dofinansowania póki co lipa! Tylko skąd tam się wzięły te cielaki? :icon_rolleyes: A byk to tam jest? Bo z tej odległości nie widzę.:rofl: 

 

:D:D:D

 

Pozdrawiam,

Jurek

Edytowane przez suchyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.