Skocz do zawartości

Jakie macie hobby/zainteresowania oprócz astro?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Piękne modele!

Moje jedyne podejście do modelarstwa miało miejsce w podstawówce (dużo lat temu :) ).

Największym osiągnięciem było ukończenie okrętu Kolumba "Santa Maria" z Małego Modelarza. Zrobiłem nawet drewniane omasztowanie, polakierowałem go... po czym spaliliśmy go z kumplami na podwórku (wtedy wydawało mi się to doskonałym zwieńczeniem trudu związanego ze sklejeniem modelu, teraz zastanawiam się co miałem w głowie :D ) 

 

7ca54d2fc3d6835874487be4c3ffe90d55ca85da950b2a29a29d7fc08adc3c1b.jpg.d3b0509feca760fd6fb351e77d27894d.jpg

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Teraz, RomekAstrobaza napisał:

u mnie akwarystyka morska została zamieniona na vinyle ;)

niestety taniej nie będzie hehe dzisiejszy zakup ;)IMG_20220712_141732.thumb.jpg.297dde39ceccacb013d77d1788250388.jpg

 

 

 

IMG_8445.JPG

Ja się astronomi pozbyłem na rzecz roweru bardziej cieszy, zostawiłem sobie tylko lornetke nikona aculon całkowicie z astro nie da sie zrezygnować. Ale z teleskopów sie wyleczyłem definitywnie. 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Kapitan Cook napisał:

@Amator-astro co to za model Btwina ? Fajnie się prezentuje :)

 

Jest to model triban 540. Szosa z kołami 28 cali i oponach 700 x 25. Na napędzie 2 x 11 Shimano 105. Z widelcem karbonowym. Dokupiłem mu koszyki na bidon idealnie dobrałem do kolorystyki ramy. A także zmieniłem siodełko z oryginalnego ergofit na moje leżące w pudełku używane sell Italia qubik. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

"W czasie deszczu dzieci się nudzą " :)

Model Command Module Apollo 11 w skali 1:24 przed ostatecznymi poprawkami malowania, wklejeniem szyb okien,  naklejaniem kalkomanii i matowieniem powierzchni.  Statek pokazany w konfiguracji takiej, jak krążył na orbicie Księżyca po odłączeniu LEMa. Wydruk 3D. Zapalniczka dla pokazanie rozmiarów modelu.

1821713386_Przedkoncem.thumb.jpg.e4b813539fce0f973c2b468abb9ea913.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Milena Niemczyk napisał:

1. Przede wszystkim podróże?

2. Minerały

3. Kolekcjonowanie banknotów

Jednak astro zajmuje teraz 95% mojego wolnego czasu ?

 

Skoro weszłaś w astrohobby, to nie wróżę wielkich sukcesów w zakresie punktu trzeciego ;)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.