Skocz do zawartości

Trójmiasto również!


Mariusz.K

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
Gość JacekPala

27 lipca w piatek wieczorem organizuje mały zlot w Słupsku. Zapowiada się wiekszość ekipy z Gdańska, ale mam jeszcze tak z 5 wolnych miejsc. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt telefoniczny 0 602 315 947. W planach pokaz obserwacji nieba przy pomocy kamer CCD i przydomowego obserwatorium astronomicznego, jeśli pogoda dopisze zrobimy oczywiście jakieś demonstracyjne zdjęcie nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka to szkoda, że minizlot nie odbędzie się tydzień później... :Cry:

Miałbym okazję osobiście poznać Ori. :szczerbaty:

 

 

 

o Rany Boskie... :wub: .

 

Myślę, że będzie jeszcze wiele okazji, tym bardziej że nie zamierzam jeszcze porzucac tego hobby ;).

 

 

 

pozdrawiam

 

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Benedykt
[...]Myślę, że będzie jeszcze wiele okazji, tym bardziej że nie zamierzam jeszcze porzucac tego hobby ;).[...]

 

Ale wiesz Ori, jak to jest z kobietami - dzisiaj mówi, że nie porzuci, a jutro jest już nowy. Obszar zainteresowań. ;):szczerbaty:

Jednak gdyby ktoś z okolic Trójmiasta planował obserwacje w weekend 03-05 sierpnia, to proszę - niech da znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj

bardzo chetnie bym sie z WAMI spotkala :Beer:

 

no ale akurat w ten weekend organizuje imoreze w METAL CAVE

 

Sciskam Was cieplutko i zycze udanej imprezy

 

Ori zobaczymy sie na pomorzu wpadne do slynnej grupy POMORSKIEJ :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JacekPala

Dziękuję wszystkim za przybycie i wspaniałe spotkanie oraz tradycyjnie otwartą wymianę poglądów. Mam nadzieję, że uda nam się zorganizować więcej takich zlotów i w końcu za którymś razem dopisze nam pogoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to my Jacku dziękujemy za Waszą wspaniałą gościnę :notworthy:

a przy tak przyjemnej atmosferze, nie potrzeba żadnej pogody,

niesamowite sushi, opowieści na gorąco z Ekwadoru, heh, całonocna tranoceaniczna telekonferencja z Michem,

czarodziejski ogród, te atrakcje zupełnie jak z innego Świata, po brzegi zapełniły ten wspólnie spędzony czas i na długo zostaną w pamięci,

aczkolwiek chciałoby sie zobaczyć "Paramonta" w akcji

do zobaczenia niebawem

 

 

aaa fotki z tych nieziemskich, serwowanych na stół specjałów:

 

 

_MG_9279.jpg _MG_9288.jpg _MG_9293.jpg

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było jak zawsze cudownie...

 

Dziękujemy Jacku za umożliwienie nam spędzenia kilku dni we wspaniałym towarzystwie.

Pogoda - no cóż... za to dopisały nam humory, apetyty na sushi (ukłony dla ekipy, która przyrządzała te cuda :notworthy: ), wspólne cygarko na szczycie obserwatorium...and many more ;)

Opowieści oraz rozmowy czasem transkontynentalne :Beer: i najważniejsze, że mogliśmy znowu się zobaczyć i uściskać razem :helo: .

 

pozdrawiamy

Ori

 

Ps: Jak sumas nie wrzuci zdjęć z uczty samurajów to Ja wrzucę... no i wrzucił. Mówię wam było pycha :D

 

Na drugim zdjęciu Sumasa - bitwa pod grunwaldem, czyli kto zje więcej... :szczerbaty: ale wcześniej trzeba było przejść kurs operatora pałeczek...

Edytowane przez Ori2711
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zbliża się czas świąt... zbliżają się też przedświąteczne, wigilijne spotkania w gronie przyjaciół.

 

W imieniu miłośników astronomii spotykających się przy Gimnazjum i Liceum Jezuitów na ulicy Tatrzańskiej 35 w Gdyni chciałbym zaprosić wszystkich chętnych na wspólną AstroWigilię, która odbędzie się w piątek, 14 grudnia o godzinie 19.00 w naszej salce astronomicznej w budynku kancelarii Parafii im. Św. Stanisława Kostki.

 

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich astromiłośników z okolic Trójmiasta i reszty kraju ;)

Serdecznie zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę na kolejną wigilię na Tatrzańskiej... ech wspomnienia :Beer: . W tym roku będą wirtualnie z nami Michu z Agnieszką, tak więc będzie telekonferencja transatlantycka :blink:

 

Gorąco zapraszamy na spotkanie wszystkich, to szczególny czas refleksji i pojednania, czas wybaczania i radości. Zatem spotkajmy się tam przy opłatku, przy choince oraz w blasku świec... :Kwiatek: :Astrobrać: :zakochany:

 

pozdrawiam

Ori

 

 

Ps: Macie jakieś pomysły na :glodny: ? :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może uszka do barszczu w kształcie M31? ;):D

 

albo.......pierniczki z napisem...naglerki

 

No to jest wyzwanie iście astronomiczne :szczerbaty: . Rozumiem, że przyjedziesz osobiście lepić i potem degustować... :ha:

OK będę się starać... :Salut: ale nie wiem czy mi takie wyjdą...

Na pewno nie zawiedzie Marcin i w tym roku zrobi sałatkę w kształcie pasiastego Jowisza :szczerbaty: , w końcu zobaczymy jak ta czerwona plama w tym roku się ma ;)

 

...z ostatniej chwili mam informację, że do telekonferencji dołączy równiez kanarkoobrzydliwus...

może jest jeszcze ktoś chętny do tele odwiedzin ?

 

pozdrawiam

 

Ori

Edytowane przez Ori2711
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest wyzwanie iście astronomiczne :szczerbaty: . Rozumiem, że przyjedziesz osobiście lepić i potem degustować... :ha:

OK będę się starać... :Salut: ale nie wiem czy mi takie wyjdą...

święta to czas wyjątkowy, potrafimy wtedy wydobyć z siebie niezwykłe pokłady umiejetności.

Niestety mimo wszystko zadanie lepienia uszek do barszczu nieco mnie przerasta, natomiast widzę siebie

bardziej w roli pomocnika, asystenta i jako wsparcie duchowe - Ori wierzę głeboko w to, że

jak zawsze doskonale sobie poradzisz kulinarnie, ponieważ Twoje zdolnosci i sława w tej kwestii znane są na wielu forach astro :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.