Skocz do zawartości

Trójmiasto również!


Mariusz.K

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

jako że w astro stawiam dopiero pierwsze kroki to byłoby bardzo miło spotkać się i poobserwować z kimś bardziej doświadczonym, tak więc chętnie piszę się na wszelkiego rodzaju grupowe obserwowanie ;D

 

jestem średnio mobilny (prawko posiadam ale dostęp do samochodu czasami ;p)

 

No i preferowane okolice Małego Trójmiasta Kaszubskiego (;p) [Reda Rumia Wejherowo] LP chyba nie jest tu aż tak złe jak w przy samym trójmieście, a 2h dojazdu do miejsca obserwacji potrafią zmęczyć :P

 

Pozdrawiam

Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa się zrobiła w nocy a już chciałem się pakować i dzwonić że jadę.

 

P.S. Patryk jak by się coś działo to dzwoń lub pisz.

 

Seba masz to jak w banku :) jak tylko zacznie się coś pewnego kroić to wykonam odpowiedni telefon tu i tam :):szczerbaty:

Jako że wczoraj pogoda nie była optymistyczna dlatego nie dzwoniłem, bo AccuWeather donosił, że z każdą chwilą co raz gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, a akurat miałem wyjątkowo wolny weekend. Dajcie znać na ogólnym następnym razem. Tu na miejscu mam tylko Edka 100 ale tez jest troche zabawy.

Sądząc po ostatnich tygodniach braku bezchmurnego nieba, trza będzie poczekać na czyste niebo kolejny miesiąc. Jednak miejmy nadzieję że to nastąpi dużo wcześniej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurczę, a akurat miałem wyjątkowo wolny weekend. Dajcie znać na ogólnym następnym razem. Tu na miejscu mam tylko Edka 100 ale tez jest troche zabawy.

Sądząc po ostatnich tygodniach braku bezchmurnego nieba, trza będzie poczekać na czyste niebo kolejny miesiąc. Jednak miejmy nadzieję że to nastąpi dużo wcześniej.

Pozdrawiam

 

Witaj voytek , Kolbudy ??? toż to rzut beretem przez las :) eheh Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzała,

jestem gotowy.

Wyżyny koło żukowa jak najbardziej. z wrzeszcza mam niedaleko.

kto wchodzi w temat?

może ustalimy przyszły weekend (pt, lub sb)? - oczywiście jedyny warunek - pogoda.

 

proszę o wpisy chętnych, i oczywiście bardziej doświadczonych kolegów, tak, abysmy mogli się czegos nauczyc.

pozdro, :)

tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy będzie znane miejsce spotkania postaram się wklepać współrzędne w nawigację i dotrzeć na miejsce.

 

Tylko zabierzcie te chmury, jeżeli by spojrzeć na prognozy pogody to nie wygląda to optymistycznie, ale wiadomo pogoda zmienną jest :)

Ja nawet byłbym w stanie pojechać tam gdzie ostatnio, byle spotkać się ze starą jak i nową ekipą :)

Pośrednie miejsce pomiędzy Nami, niby coś tam gdzieś świeci, ale i tak jest lepiej niż w niejednym miejscu w mieście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie wejdę w temat, ale nie z tą miejscówką. Dr Gugiel van der Earth wyraźnie pokazuje, że to miejsce nie należy do najciemniejszych, poza tym na dzień dobry pozbawiamy się możliwości sensownych obserwacji w kierunku wschodnim. Poza tym, ten rejon jest stosunkowo gęsto zamieszkany, więc niebo będzie co najwyżej średnie (jakiś czas temu to przerabialiśmy i chyba nie ma sensu powtarzać tego błędu).

Chętnie podzielę się dobrą i dość bliską miejscówką w okolicach Mierzeszyna.

Najbliższy weekend wydaje się być dobrym terminem - Księżyc wschodzi w okolicach 4:00, więc będzie dużo czasu na łapanie DS-ów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie wejdę w temat, ale nie z tą miejscówką. Dr Gugiel van der Earth wyraźnie pokazuje, że to miejsce nie należy do najciemniejszych, poza tym na dzień dobry pozbawiamy się możliwości sensownych obserwacji w kierunku wschodnim. Poza tym, ten rejon jest stosunkowo gęsto zamieszkany, więc niebo będzie co najwyżej średnie (jakiś czas temu to przerabialiśmy i chyba nie ma sensu powtarzać tego błędu).

Chętnie podzielę się dobrą i dość bliską miejscówką w okolicach Mierzeszyna.

Najbliższy weekend wydaje się być dobrym terminem - Księżyc wschodzi w okolicach 4:00, więc będzie dużo czasu na łapanie DS-ów.

Pozdrawiam

 

myślisz o Żukowie (o tej co Grzmot pisał) i tam koło Piekła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że ta miejscówka koło Piekła i tak bije na głowę górki koło Żukowa. Moim zdaniem warto spotkać się gdzieś, gdzie jest ciemniej

 

i masz rację, warto się spotkać gdzieś gdzie jest ciemniej.

Ale jestem zdesperowany :szczerbaty: i w ostateczności miejscówka koło Piekła by mi odpowiadała byle się spotkać :)

byle tylko pogoda była.

W czasie ostatniego Naszego spotkania, widoczność łun od miast była dobrze widoczna ze względu na mgłę jaka była w powietrzu.

jak by było sucho to raczej tak bardzo nie powinno być ich widać. Chociaż Wy nie widzieliście tego nieba które widzieliśmy z Dyodą i Teo :D

 

Ale jak coś macie lepszego, np. Mierzeszyn to czemu nie.

Tylko muszę rozsądnie podróż zaplanować bo to ponad stówa do przejechania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.