Skocz do zawartości

Trójmiasto również!


Mariusz.K

Rekomendowane odpowiedzi

To wygląda na konkretny plan :D. Można by pomyśleć i o takim wypadzie. Ktoś ma pożyczyć namiot ? :P

 

no tak, trzeba konkretnie i po sprawie:) ja mam namiot takze beze mnie nigdzie nie wyjezdzajcie, :D chyba dwuosobowy ale jeszcze nie wiem bo nie korzystalam z niego.

Edytowane przez biala11241
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;


Jezeli ktos chce skorzystac z okazji i zamowic jakies elementy u Harrego Sieberta, to zapraszam. Caly watek tutaj:



Harry Siebert robi w/g opini swietne okulary po niezlych cenach. Problem tylko ze trzeba je sciagnac z USA. Dlatego robimy 1 duza paczke by zaoszczedzic na kosztach.


Otarcie listy - na samym dole.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używamy dosyć regularnie okulary siebert optics 35mm.

Okulary według mnie nie są warte nawet połowy wartości za które sobie życzy producent.

Okulary klasy Vixen NLV czy LVW oferują zauważalnie wyższy stopień wykonania.

Najlepsze w produktach siebert a są zaślepki z czerwonej gumy izolacyjnej do przewodów wysokiego napięcia

wyglądają jak czerwone skarpetki zakłądane na okular ;-).

Zdecydowanie bardziej polecam okulary wykonywane w Japoni zupełnie inne standardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używamy dosyć regularnie okulary siebert optics 35mm.

Okulary według mnie nie są warte nawet połowy wartości za które sobie życzy producent.

Okulary klasy Vixen NLV czy LVW oferują zauważalnie wyższy stopień wykonania.

Najlepsze w produktach siebert a są zaślepki z czerwonej gumy izolacyjnej do przewodów wysokiego napięcia

wyglądają jak czerwone skarpetki zakłądane na okular ;-).

Zdecydowanie bardziej polecam okulary wykonywane w Japoni zupełnie inne standardy.

 

Nie widzialem ZADNYCH opinii o okularach tak duzych ogniskowych Sieberta, ani dobrych ani zlych, wiec byc moze faktycznie zgodnie z tym co mowisz - takie mu nie ida.

 

Jednakze podobno jego Orto to klasa absolutnie najwyzsza - wiec taki mam zamiar sobie sprawic.

 

Pozdrawiam i dzieki za opinie o 35mm.

 

PS: Wiesz moze jaki masz dokladnie model? To seria Ultra? 1,25 czy 2'' ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzialem ZADNYCH opinii o okularach tak duzych ogniskowych Sieberta, ani dobrych ani zlych, wiec byc moze faktycznie zgodnie z tym co mowisz - takie mu nie ida.

 

Jednakze podobno jego Orto to klasa absolutnie najwyzsza - wiec taki mam zamiar sobie sprawic.

 

Pozdrawiam i dzieki za opinie o 35mm.

 

PS: Wiesz moze jaki masz dokladnie model? To seria Ultra? 1,25 czy 2'' ?

 

okulary Siebert to nie cała optyka z jaką miałem kontakt, z nasadką bino czy barlowem też nie ma rewelacji.

Nie mniej warto aby pare osób w polsce miało kontakt z optyką tej mark,i to częściej może się trafi jakaś ciekawa opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szukam opiekuna/opiekunki!!!

dla mojego kilkuletniego syna: 10'calowego dobsona.

W związku z tym, że buduję dom i cięgle go przestawiam z kąta w kąt, chętnie oddam go w dobre ręce na jakieś 6 miesięcy.

W zamian oczekuję tylko dobrej opieki nad "maleństwem".

Teleskop akutalnie znajduje się w Straszynie, koło Pruszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.