Skocz do zawartości

Miejscówka Brzeście południe od Wrocławia


teha

Rekomendowane odpowiedzi

Możemy zrobić spotkanko integracyjne, ale im bliżej świąt tym ciaśniej.

Możemy wstępnie popróbować w piątek trzynastego.

Dam znać na początku przyszłego tygodnia gdzie. Może tym razem Brama Oławska?

 

 

Raczej Kuba myślę, że to będzie wieczorne wyjście na piwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy zrobić spotkanko integracyjne, ale im bliżej świąt tym ciaśniej.

Możemy wstępnie popróbować w piątek trzynastego.

Dam znać na początku przyszłego tygodnia gdzie. Może tym razem Brama Oławska?

 

 

Raczej Kuba myślę, że to będzie wieczorne wyjście na piwko.

 

Spotkanie integracyjne z piwkiem, to najlepiej tak koło pełni, bo jak mówi tradycja na mur, beton będzie luta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy cykl odbioru kalendarzy odbył sie w sobotę. Zostało jednak jeszcze sporo do odebrania. Robię drugą i ostatnią zorganizowaną akcję wydania kalendarza. Tym razem w sobotę 13.12 od godziny 17:00 do conajmiej 19:00 będę czekał w knajpie Brama Oławska. Wejście z przejścia podziemnego między Galerią Dominikanską a PZU przy fosie. Jesli ktoś chciałby przyłączyć się i napić się dodatkowo piwa lub czegoś bezalkoholowego to zapraszam.

Mam nadzieję, że nikt nie będzie już mnie chciał wyprosić za rozdawanie kalendarza.

 

Punkty 2-5 są wciąż aktualne. Dla osób spoza Wrocławia i okolic kalendarz popakuję po sobotnim rozdawnictwie, a wyślę w poniedziałek.

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku w Instytucie Astronomii na ul. Kopernika odbywają się wykłady popularno naukowe z astronomii.

 

 

Plan wykładów

 

Dla mnie niestety piątkowe przebicie się przez miasto jest niezbyt realne. A jest parę tematów, którym z chęcią bym się przysłuchał.

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi cykl odbioru kalendarzy też już się odbył. :)

Atmosfera była bardzo przyjemna, a piwko bardzo dobre.

Najsłabszym punktem okazał się pub "Brama Oławska", ponieważ został otwarty dopiero po godz. 18.

 

Chyba wszyscy byli pod wielkim wrażeniem kalendarza, który w tym roku wygląda naprawdę prześlicznie!

 

Dziękuję wszystkim za ciekawe spotkanie. A Tomkowi szczególnie za zaangażowanie w rozdawanie kalendarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą otrzymałem przesyłkę z kalendarzami. Wspaniały prezent świąteczny.

Dziękuję wszystkim kolegom zaangażowanym w realizację tego projektu. Produkt pierwsza klasa. (Dzieciaki z koła fizyczno-astronomicznego będą zachwycone).

Szczególnie dziękuję koledze techa za wysyłkę.

 

HK

 

PS. Najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, oraz pogodnych nocy w 2009 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

 

przeglądacie prognozę meteo? ICM-UM i Wetterzentrale dają nadzieję na bezchmurną noc z poniedziałku na wtorek, a ICM-COAMPS tego nie potwierdza. Niestety, wg UM teraz też jest niemal czyste niebo, ale wyjrzyjcie za okno. Co się do diabła dzieje z tą prognozą?

 

Więc tak na wszelki wypadek zadam pytanie beznadziejne: czy jeśli jutro będzie OK, to jedziemy na Tąpadła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Niestety jutro mam wyjazd i na mnie nie liczcie :Cry: - więc pewnie będzie kryształ!!!

 

Biorę bino do bagażnika na wszelki wypadek.

 

Ciemnego nieba

 

P.S.

Frebercie

czekam na pierwsze światło Byka

 

powodzenia

 

Dari

Edytowane przez Dari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

przeglądacie prognozę meteo? ICM-UM i Wetterzentrale dają nadzieję na bezchmurną noc z poniedziałku na wtorek, a ICM-COAMPS tego nie potwierdza. Niestety, wg UM teraz też jest niemal czyste niebo, ale wyjrzyjcie za okno. Co się do diabła dzieje z tą prognozą?

 

Więc tak na wszelki wypadek zadam pytanie beznadziejne: czy jeśli jutro będzie OK, to jedziemy na Tąpadła?

 

To jak to jest z tym wyjazdem, bo chyba pogoda pozwala ...

 

Pozdrawiam

 

Iro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.