Skocz do zawartości

Miejscówka Brzeście południe od Wrocławia


teha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wrocław, :szczerbaty:

 

Jak to student, niestety na 2 tygodnie przed sesją uczę się dzień w dzień aktualnie i niestety od kilkunastu dni widzę piękną pogodę w nocy. Chętnie bym się zabrał ale niestety nie mogę. Przyszły nów może będzie też pogodny (oby!)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - i pytam, jak było?

 

Chociaż jestem pewien że:

 

warunki były idealne,

niebo masakryczne,

mławice waliły się Wam na głowy,

galaktyki w Warkoczu widać było gołym okiem,

...

...

...

itd...

 

ale chociaż sobie poczytam

 

pozdrawiam ( szczególnie Kubę)

 

Dari

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie bylo ale krotko - o pierwszej sie zwinelismy. Troche mam niedosyt i chetnie wrocilbym na Tapadla chocby dzis :szczerbaty:

Niebo bylo fajne, wjechalismy ponad mgly. Podobno zasieg byl 6,4.

Teha pokazal nam wyzszosc 15'' lustra nad synta 8'' :rolleyes: Sprawdzilismy wyzszosc O III nad UHC (lub odwrotnie), padlo pare mglawic pare galaktyk. Probowalismy planety ale seeing nie rozpieszczal i mozna bylo je poogladac max przy 50x :rolleyes:

 

Nastepny wyjazd za miesiac. A wieczorkiem wrzuce fotki. Udalo sie zrobic dwie a potem aparat sie rozladowal..

Edytowane przez exec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, mimo wszystko trochę miejsca żeście tam zajęli :). Szkoda, że nie pojechałem, ale za to w 1% zrekompensowałem sobie wyjazd gapiąc się przez 30minut na Plejady :Boink:

A czy ten Flash z aparatu nie przeszkodził co niektórym...? :blink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jedna z tych miejscówek to boisko do piłki nożnej u mnie na podwórku. Jak na osiedle, zasięg jest niezły. Natomiast jeżeli to nie wypali, zawsze można popróbować działki Muchoboru Małego, gdzieś w okolicach 21, bo wtedy gaszą światła na boisku. Jak coś to puść SMS'a, odpowiem :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie wracam aktywnie na forum!!! Udało mi się przeprowadzić do Obornik Śląskich i zakończyć, przynajmniej częściowo, perypetie z tym związane. Mam znowu dostęp do internetu i trochę więcej spokoju. A teraz do rzeczy: w dniach, w których wy obserwowaliście niebo w Tąpadłach ja przetestowałem swoją nową miejscówkę tzn. własny ogródek. Wrażenia opiszę w weekend (ciągle jeszcze poprawiam łącza internetowe i właśnie przybył gość od tych spraw), gdy znajdę trochę czasu.

Pozdrawiam wszystkich z Wrocławia i reszty kraju! :Beer:

 

Krzysztof, Geminiplus

 

PS.Teha: napiszę na priv w wiadomej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.