Skocz do zawartości

Miejscówka Brzeście południe od Wrocławia


teha

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co? Ja się już w waszych postach pogubiłem. Na Karkonoską mogę nie zdążyć 0 19.30. Więc dokąd w końcu jedziemy?

Walim, tylko czy Tomek wie, ze tam jedziemy?

 

edit: widze ze na teren gdzie leza nasze miejscowki weszly juz jakies male chmurki... widze ze im dalej na wschod tym lepiej, tyle ze na wschodzie nie mamy zadnej miejscowki.

Edytowane przez exec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam do późniejszych godzin i zobaczę koło 21:00 na sat24.

Ale jadę tylko na Tąpadła.

 

Walim to jednak kawał drogi - choć i tak mam jutro urlop to się wyśpię, ale żeby choć pogoda była pewna, a poza tym jest tam już chyba śnieg (na Sowie jest na pewno), więc nie łudziłbym się, że będzie ciemniej - śnieg odbija światło jak cholera;

Nie wiem czy teraz wjedziecie w pole na obserwacje, bo tam może być błotko, pozostanie polanka na samej przełęczy, a tam pole widzenia tylko trochę większe niż na Tąpadłach. W każdym razie powodzenia chłopaki.

 

!ciemnego nieba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam do późniejszych godzin i zobaczę koło 21:00 na sat24.

Ale jadę tylko na Tąpadła.

 

Walim to jednak kawał drogi - choć i tak mam jutro urlop to się wyśpię, ale żeby choć pogoda była pewna, a poza tym jest tam już chyba śnieg (na Sowie jest na pewno), więc nie łudziłbym się, że będzie ciemniej - śnieg odbija światło jak cholera;

Nie wiem czy teraz wjedziecie w pole na obserwacje, bo tam może być błotko, pozostanie polanka na samej przełęczy, a tam pole widzenia tylko trochę większe niż na Tąpadłach. W każdym razie powodzenia chłopaki.

 

!ciemnego nieba!

 

Rozważymy jeszcze opcję tąpadeł.

Więc może się zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły do mnie kalendarze od Jacka. Piękne wydawnictwo. Jak co roku zajmuję się dystrybucją. Zasady przedstawiam poniżej. Jeśli ktoś nie otrzymał ode mnie maila, to proszę o informację na astrokalendarz2008(goryl)gmail.com.

 

Odbiór kalendarza.

1. W sobotę tj 06.12 od godziny 10:00-12:00 w Galerii Dominikańskiej przy fontannie będę czekał na chętnych do odbioru. Znak rozpoznawczy - nie będę miał czapki Mikołaja :), a będę rozdawał prezenty :)

Jakby mnie nie było przez chwilę to proszę poczekać, może własnie poszedłem do samochodu po nową paczkę kalendarzy.

Prawdopodobnie za jakiś tydzień powtórzę to w podobny sposób.

 

2. Można odbierać kalendarze u mnie w domu. W tym tygodniu jestem w domu na urlopie, więc można także z rana, a potem wieczorami po godzinie 17:00 (wtorek i czwartek nie ma mnie między 18:00 a 21:00, ale wtedy można się ze mną umówić w okolicach przejścia Świdnickiego). Zawsze mozna do mnie przedzwonić, aby się umówić.

Moje namiary

Tomasz Hajdasz; ul Skarbowców 87/5; Wrocław; tel 502-191-960

 

3. Mozna próbować odbierać u mnie w pracy - budynek Credit Agricole; pl. Orląt Lwowskich 1 w godzinach 08:00 - 16:00. Tutaj trzeba się jednak umówić. W pracy często nie mam możliwości wyjść do ludzi, żeby dostarczyć kalendarz. Proszę wybierać tę opcję tylko w razie ostateczności.

 

4. Kalendarze kończę ostatecznie wydawać 07.01.2008. Wszystkie nieodebrane egzemplarze trafią do zawodników listy rezerwowej - lista się wciąż rozbudowuje.

 

5. Osobom mieszkającym poza aglomeracją wrocławską wyślę pod koniec przyszłego tygodnia kalendarze na własny koszt pocztą. Nie przekazuję nikomu swojego numeru konta na pokrycie kosztów. Jeśli ktoś chce się odwdzięczać, niech znajdzie jakąś akcję charytatywną i przekaże jej jakieś środki. Jeśli ktoś spoza Wrocławia chciałby oszczędzić mi zabawy z pakowaniem i odebrać swój egzemplarz osobiście, to proszę o pilną informację do środy 10.12

 

Pozdrawiam Was wszystkich ciepło.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba mieszkam pod innym niebem niż wy chłopaki. Nad Sępolnem 100% zachmurzenia. Nawet Księżyca już nie widać, co oczywiście samo w sobie nie jest czymś bardzo złym, ale w tych okolicznościach też jest dość kłopotliwe. :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba mieszkam pod innym niebem niż wy chłopaki. Nad Sępolnem 100% zachmurzenia. Nawet Księżyca już nie widać, co oczywiście samo w sobie nie jest czymś bardzo złym, ale w tych okolicznościach też jest dość kłopotliwe. :Boink:

siedzę w mc i jak patrzę na to niebo to chyba się skończy na kolacji w mcdonalds:) trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem pogodę na meteo, jeden model pokazuje zachmurzenie 0% w okolicy godziny 00:00 a jak patrze na drugi to bym raczej nie ryzykował :/

 

Sam nie wiem. Może ma ktoś kontakt ze śmiałkami, którzy wybrali się w teren? To może być najbardziej wiarygodne źródło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając fotki z sat24 wygląda jak w późniejszej części nocy miało się przejaśnić, a ekipa ode mnie nawet teraz chce jechać, no cóż. Ja przetrzyma do 22.15 i wtedy jeszcze zobaczę. Czy ktoś wytłumaczy mi jak kierować się na przełęcz w razie "w"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.