Skocz do zawartości

TARNÓW i okolice nie gorsze...


ax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Dziękuje wszystkim za miłe spotkanie :)

W spotkaniu uczestniczyli:

Antyqjon

Astrokrzychu

MarcinPc

i ja :)

 

Mam nadzieję że od tej wiosny uda się wybrać na jakieś wspólne wypady :)

Jak się to mówi w grupie raźniej :)

 

Pozdrawiam

 

ax

 

PS:

 

A ja miałem tyle pytań których nie użyłem :P

Edytowane przez ax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...

Heja wszystkim z Tarnowa i okolic . Jestem nowy na tym forum , ale mam nadzieje ze to się nie długo zmieni .Jak byłem dzieckiem bardzo lubiłem patrzeć w gwiazdy , potem nawet próbowałem zbudować swoją pierwszą lunetę .No ale jak to za dawniejszych czasów było ciężko o jakie kolwiek soczewki czy zwierciadła .Teraz zamierzam powrócić do tego hobby .Narazie mieszkam w Irlandi ale w nie długim czasie planuje powrót, a potem jak fundusze pozwolą to budowę jakiegoś małego obserwatorium 3m x 3m . Ogólnie mieszkam w Machowa 19 km od Tarnowa w stronę Rzeszowa 200 m od krajowej A4 (E4).Czy są w Tarnowie lub okolice Tarnowa , osoby które zajmują sie bardziej profesjonalnie astronomią .Czekam na jakieś odpowiedzi a tym czasem Pozdrawiam wszystkich .ur.1984 rok

 

Edytowane przez moonIRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja wszystkim z Tarnowa i okolic . Jestem nowy na tym forum , ale mam nadzieje ze to się nie długo zmieni .Jak byłem dzieckiem bardzo lubiłem patrzeć w gwiazdy , potem nawet próbowałem zbudować swoją pierwszą lunetę .No ale jak to za dawniejszych czasów było ciężko o jakie kolwiek soczewki czy zwierciadła .Teraz zamierzam powrócić do tego hobby .Narazie mieszkam w Irlandi ale w nie długim czasie planuje powrót, a potem jak fundusze pozwolą to budowę jakiegoś małego obserwatorium 3m x 3m . Ogólnie mieszkam w Machowa 19 km od Tarnowa w stronę Rzeszowa 200 m od krajowej A4 (E4).Czy są w Tarnowie lub okolice Tarnowa , osoby które zajmują sie bardziej profesjonalnie astronomią .Czekam na jakieś odpowiedzi a tym czasem Pozdrawiam wszystkich .ur.1984 rok

 

Wykopałeś wątek :) :)

 

Ja w Tarnowie bywam rzadko, ale w okolicach wakacji mogę się kilka razy tu pojawić.

 

Nieco od Ciebie na południe są chłopaki którzy pojawiają sie na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jakie tam u Ciebie niebo kolego ?

W Machowej oczywiście, nie w Irlandii.

Jestem z Tarnowa, studiuję bliską okolicę i szukam odpowiedniego miejsca aby bezpiecznie w nocy rozłożyć sprzęt astrofoto.

Wypady w pojedynkę w nocy w nieznany teren z dala od cywilizacji , nie należą do szczególnych atrakcji i nie sprzyjają spokojnej kontemplacji uroków gwiaździstego nieba, z tego też powodu dalszych wypadów w plener raczej nie preferuję.

Nie jestem już czynny zawodowo, mam więc czas i choć nie jestem mocno zaawansowany i raczej luźno traktuję to hobby, to jednak jestem otwarty na współpracę i wymianę doświadczeń.

Kłaniam się reszcie społeczności Astropolis z Tarnowa i okolic.

Pozdrawiam - nanoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam

Jakiś astroamator w okolicach Dębica-Pilzno-Tarnow?

Chętnie wyskocze na jakieś obserwacje, jak ktoś jest chętny.

Pozdrawiam

 

Cześć,

Ja pochodzę z Dębicy. Niedługo planuję zakup sprzętu to kiedyś będzie można spróbować się zebrać i wybrać na obserwacje :)

Tymczasem czekam na warunki i planuję z ludźmi z okolic Krakowa wybrać - może niedługo pogoda pozwoli.

 

Chyba, że ktoś z tych rejonów regularnie jeździ gdzieś na obserwacje to również mogę się podpiąć ;)

Edytowane przez Misiekki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.