Skocz do zawartości

TARNÓW i okolice nie gorsze...


ax

Rekomendowane odpowiedzi

Świecą świecą ale z tego co mi opowiadano to zdecydowanie rzadziej.

Pozdrawiam cała grupę Tarnowską szkoda że nie udało mi sie przed wyjazdem spotkać ale tak czasem bywa będę musiał nadrobić jak wrócę. :Beer::Beer::Beer::Beer::Beer::Beer::Beer::Beer::Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gdzie robicie wypady ? w którą strone od Tarnowa ? Osobiscie jestem z Bochni wiec daleko nie mam.

 

Jamna jak to MarcinPc napisał, wzgórze w Łowczówku (nawet częściej niż Jamna), Wał (koło Rychwałdu), sporadycznie Przehyba w Beskidzie Sądeckim.

 

Władku trzymaj się, szerokiej drogi i powodzenia! :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam!

 

Czas reaktywować wątek :)

 

Proponuje spotkanie na Tarnowskim rynku w astro gronie na piwku czy też czymś bezalkoholowym w którąś z sobót 10, 17 Stycznia.

Jako że mieszkam na stałe w Krakowie a w Tarnowie jestem gościem to mi jedynie pasują te 2 wymienione soboty :)

24 stycznia sobota odpada ponieważ jadę na zimowy zlot do Radocyny :)

 

Aha w tym wątku proponuje jedno (może 2 miejsca) w moim samochodzie - oczywiście z Tarnowa lub bliskich okolic na ten zlocik -

Czyli reasumując jeśli ktoś ma ochotę pojechać na zlot do Radocyny a nie ma transportu to niech najpierw PW do mnie aby zarezerwować sobie miejsce w samochodzie.

 

Serdecznie pozdrawiam

 

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Czas reaktywować wątek :)

 

Proponuje spotkanie na Tarnowskim rynku w astro gronie na piwku czy też czymś bezalkoholowym w którąś z sobót 10, 17 Stycznia.

Jako że mieszkam na stałe w Krakowie a w Tarnowie jestem gościem to mi jedynie pasują te 2 wymienione soboty :)

24 stycznia sobota odpada ponieważ jadę na zimowy zlot do Radocyny :)

 

Aha w tym wątku proponuje jedno (może 2 miejsca) w moim samochodzie - oczywiście z Tarnowa lub bliskich okolic na ten zlocik -

Czyli reasumując jeśli ktoś ma ochotę pojechać na zlot do Radocyny a nie ma transportu to niech najpierw PW do mnie aby zarezerwować sobie miejsce w samochodzie.

 

Serdecznie pozdrawiam

 

Andrzej

 

Fajny pomysł z tym piwkiem i na pewno bym się przyłączył gdybym miał taką możliwość.

Fajnie Andrzeju że po roku reaktywowałeś Tarnów B)

 

 

 

Pozdrawiam Władek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z tym piwkiem i na pewno bym się przyłączył gdybym miał taką możliwość.

Fajnie Andrzeju że po roku reaktywowałeś Tarnów B)

 

 

 

Pozdrawiam Władek

 

Witam!

 

Władku jak będziesz na jakiś urlopik w Polsce to daj znać :)

A zrobimy też spotkanie w tym czasie - może nawet jakiś wypad astro :)

 

A co pozostałych tarnowian - to nie wierzę że nikt nie czyta tego wątku i nie wierzę że nikt nie chce się spotkać :)

 

A tym czasem życzę Wam Wesoluśkich Świąt :)

 

Pozdrawiam

 

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że się na dziekankę wybieram, ponieważ ani na zlot najbliższy się nie wybiorę, ani na pifko nie wyjdę, szkoda mi, szkoda.

 

 

Witaj Vatgern!

 

Ja czegoś tu nie rozumiem, chyba idac na dziekankę ma się więcej czasu na :Beer: , nieprawdaż? :)

 

Pozdrawiam

 

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Vatgern!

 

Ja czegoś tu nie rozumiem, chyba idac na dziekankę ma się więcej czasu na :Beer: , nieprawdaż? :)

 

Pozdrawiam

 

Andrzej

 

 

AA, bo na początku stycznia się na emigrację zarobkową wybieram i sporo do załatwienia jest teraz. Ale przynajmniej trochę funduszy będzie po powrocie a wtedy... czas się znajdzie na pewno, tylko Radocyny mi szkoda, bo to za chwile dosłownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AA, bo na początku stycznia się na emigrację zarobkową wybieram i sporo do załatwienia jest teraz. Ale przynajmniej trochę funduszy będzie po powrocie a wtedy... czas się znajdzie na pewno, tylko Radocyny mi szkoda, bo to za chwile dosłownie.

 

 

No to życzę Ci zatem Vatgern owocnego dziekańskiego roku :)

Co do zlotów...to jak nie ten to następny lub następny po następnym :)

 

A tymczasem do pozostałych aktywnych Tarnowian na tym forum: chłopaki liczę na Wasz odzew w powyższej sprawie :)

Dobrze by było rozpocząć rok astronomii od poznania się bliższego i by może zaplanowania ciekawych wypraw na wiosnę :)

 

Pozdrawiam

 

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Co powiecie na spotkanie w przyszłą sobotę ok 17-18 gdzieś na rynku? (10 stycznia)

Lokal powiedzmy 3-Słońca ale nie jest to obligatoryjne :) Wybierzemy go w trakcie jeśli okazałoby się że np nie ma miejsca :)

 

A tymczasem zapraszamy pozostałych miłośników astronomii z rejonów Tarnowa na to spotkanie :)

 

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopcy dalej, sznureczkiem, sznureczkiem do zgłoszenia ... :)

 

A tak całkiem na serio - to zapraszamy każdego miłośnika astronomii na spotkanie w sobotę 10.stycznia - dalsze szczegóły podam w tym temacie jak się już wyklaruje ilość osób :)

 

Pozdrawiam

 

Andrzej

 

PS:

 

Marcin czytasz wątek? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Czas na jakieś konkretne ustalenia:

Miejsce spotkania Tarnowski Rynek - obok Ratusza, ściana wschodnia, ta sobota (10 stycznia) godzina 17:00 - na spóźnialskich czekamy 15 minut a później udajemy się najprawdopodobniej do lokalu 3 Słońca. :D

 

Proszę dajcie znać czy godzina nie jest za wczesna to ew. ją opóźnimy :)

:Beer:

 

Pozdrawiam

 

Andrzej

Edytowane przez ax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.