Jump to content
Sign in to follow this  
MaxxJarek

Lunt 50 mm - nówka made in USA

Recommended Posts

Jak wyżej ... sprzedam nowy teleskop słoneczny Lunt 50 mm.
Wszystko nowe , parę dni temu dzięki uprzejmości kolegi z forum przyjechało prosto z USA.
Zestaw kompletny - nic tylko ustawić i podziwiać nasza gwiazdę tak jak nigdy dotąd.
Widok jest taki że z miejsca nabrałem ochotę na coś większego. icon_eek.gif

Cena: 5100zł ( czyli dokładnie tyle ile zapłaciłem za niego )
Wysyłka ubezpieczona kurierem bądź odbiór osobisty

FOTO0416.JPG

FOTO0417.JPG

FOTO0415.JPG

FOTO0435.JPG

FOTO0436.JPG

Dopuszczam opcję negocjacji ceny - oczywiście w granicy rozsądku.
Sprzęt jest igła, obrazy słoneczka - super.

Mogę też dokonać zamiany na DayStar QUARK H-alpha.

Zapraszam. :)

Edited by MaxxJarek

Warto by jeszcze pokazać fotkę kątówki z boku. Wtedy będzie wiadomo jaki to rodzaj filtra blokującego. B400, 600, 1200 ? Warto też zaznaczyć że wyciąg jest helikalny.

• Like 1

Masz rację :) Dzięki

Kątówka posiada filtr blokujący B400.

Testowałem z okularem Meade UWA 14 mm i 5,5 mm.

Obrazy rewelacyjne.

Sprzedaż Lunta 50 - wstrzymana do odwołania.

Edited by MaxxJarek

Cenę można negocjować , nie zależy mi i nie będę się boksował o 100zł mniej czy więcej, bo rezygnuje już z astronomii.

Czekam na rozsądne oferty ...
pozdrawiam.

Cena: 4400zł.
Dodaje też opcję zakupu w postaci 2 rat:
2x po 2200zł.
Teleskop wyślę jak wpłynie druga rata.

Pozdrawiam / Maxx

3600 zł

za praktycznie nowego Lunta 50 !!!

Jeśli nikt nie reflektuje to za parę dni wycofam ofertę bo dalsza obniżka nie ma sensu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Our picks

• Zobaczyć powierzchnię Wenus.... - mapa promieniowania termicznego (sezon 2020)
      Zacznę od zdjęcia a potem będą technikalia, opisy zbierania materiału oraz informacje o obróbce
      6 maja faza Wenus zmalała poniżej 20% więc zaczął się najlepszy okres kiedy możemy podejmować próby rejestracji promieniowania termicznego powierzchni Wenus. Czas ten potrwa mnie więcej 17-18 maja kiedy to planeta będzie już zbyt blisko Słońca i kontrast zmaleje uniemożliwiając (lub utrudniając) rejestrację tego zjawiska.
        • Love
        • Thanks
        • Like
      • 30 replies
    • Własny guider? Ależ to bardzo proste !
      "Guider? Ależ to bardzo proste". Co to jest guider to raczej większość z nas wie. Jak dobrać jego parametry do posiadanego setupu - uuuuu... tu już gorzej. Nie wdając się w rozważania naukowe chcę Wam dziś zaproponować prosty i świetnie działający guider dla setupów głównych o skali obrazu 1.5 arcsec/piksel i mniejszej, czyli od 1.5 do nieskończoności ( wiadomość dla Taysona).
        • Love
        • Like
      • 13 replies
    • Montaż "Wirus 2020"
      A właściwie montażyk. Ponieważ mam od niedawna drukarkę 3D zająłem się analizą projektu podlinkowanego przez Gayosa w temacie o wydrukach 3D.
        • Love
        • Like
      • 117 replies
    • Astropolis w czasie pandemii - informacje o reklamie
      Nie chcę w tym miejsc rozwodzić się na temat aktualnej sytuacji epidemicznej (słyszymy to wszędzie z dużą intensywnością) więc przejdę od razu do rzeczy. Wielu członkom naszej społeczności wirus skomplikuje życie w sferze ekonomicznej i ten post chciałbym dedykować dla nich (dla nas?).
        • Love
        • Thanks
        • Like
      • 17 replies
    • MGAB-V249 - nowy rodzaj gwiazd zmiennych!
      Gwiazdy zmienne można poszukiwać na dwa sposoby. Obserwujemy losowy fragment nieba w poszukiwaniu obiektów zmieniających swój blask lub korzystamy z archiwalnych danych pomiarowych wykonanych przez różne obserwatoria astronomiczne (np. ASAS-SN, ZTF).
        • Love
        • Thanks
        • Like
      • 11 replies
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.