Skocz do zawartości

Autoguider wraca do gry teraz jego cena to 280 zł + przesyłka!


ignisdei

Rekomendowane odpowiedzi

Cena 280zł+ 20zł przesyłka (kurier)

To akurat z bólem serca5640dc6f10b34_05Blush.png, ale potrzebuję kasy na naprawę jednej z moich bryczek 5640dc6ec0764_04Wink.png

ps. Walizeczka nie jest przedmiotem sprzedaży, bo na stałe leży w niej obiektyw 300mm 5640dc6dbc8ce_01Smile.png

 

 

post-29982-0-22013300-1476123734_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecimy z obniżką 230 zł + przesyłka!

 

Dopuszczam możliwość rozbicia zestawu 170zł Autoguider

70 zł kamerka z noskiem

W zestawie oczywiście taniej!

POLECAM!

Witam,

Astronomią zajmuję się od niedawna więc niewiele wiem. Czy ta kamera jest przerobiona na dłuższe czasy, czy można nią robić tez zdjęcia lub nagrywać filmy, czy ten sprzęt jest w 100% sprawny i czy był używany do guidingu i czy masz z niej jakieś zdjęcia. Czy wiesz może czy ten zestaw bedzie kompatybilny z montażem AZEQ6GT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiem Ci jaka to kamerka zgaduję, że to Logitech QuickCam, sprawna jednak nie pamiętam jak się wykrywa w windowsie. Kamerka nie jest przerobiona na dł. Czasy ma tylko kabelek USB

Twój montaż działa w trybie paralaktycznym, masz napędy w osiach ra i dec, masz gniazdo w pilocie więc jak najbardziej będzie OK .

Nie używałem tego sprzętu, nie guidowałem nim. Kupiłem na tym forum z chęcią testowania. Finanse niestety nie pozwoliły na doskładanie do montażu, wiec trafia na giełdę z powodu chwilowego braku gotówki na naprawę auta. Za tydzień będzie wypłata więc pewnie usunę ją ze sprzedaży.

Ściągnąłem tylko stery ze strony producenta. Testowo działa. Wszystkie informacje znajdziesz na stronie producenta.

Ceną jaką oferuję jest dość niska, sam nowy autoguider to ok. 400zł

Cena jest ceną ostateczną.

Jeśli nie pójdzie w tydzień sprzęt zostaje u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.