Skocz do zawartości

Szybka akcja na ASI1600MM/MC-C


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Czy akcesoria typu "Accessories" i "Filter&Filter wheel" traktowane są jako osobna kategoria produktów, bo jeśli tak to znalezienie pięć chętnych osób, chyba nie będzie problemem.

Adam, jak Ty to widzisz?

 

Wymogiem zamówienia hurtowego jest 5 kamer, a akcesoria są dodatkiem (nie biorą udziału w tym algorytmie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na ten moment tylko ja jestem chętny na kamerę chłodzoną...

 

Może jeszcze ktoś się zdecyduje?

 

Od czasu do czasu będę podbijał temat.

 

 

Jestem zdecydowany na ASI 178MMC i na koło elektryczne. Miałem zamawiać w Astroshop ale mogę poczekać. Pozostaje kwestia ile wyjdzie ta kamera - w Astroshop jest za 3700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na 3 chętnych na kamery chłodzone. Osoby zamawiające akcesoria nie liczą się niestety do zakupu hurtowego. Zastanawiam się czy nie powinniśmy założyć nowego wątku bo z tego wynika tylko rozmowa na stary temat i osoby zainteresowane nowym zakupem mogą tego nie zauważyć. To tylko taka mała sugestia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie działa to tak:

- bierzesz cenę produktu w USD: https://astronomy-imaging-camera.com/product-category/usb-3-0/

- przeliczasz ją na PLNy, dodajesz cło (4,5%) i do wszystkiego dorzucasz VAT 23%. (cena z USD * 1,045 * 1,23) plus jakiś tam shipping, ale symboliczny

- od tego odejmujesz 5% - czyli cena * 0,95

 

To warunki wyjściowe. Na ogół da się je jeszcze poprawić.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można chyba uznać że mamy błogosławieństwo Adama w sprawie ogłoszenia kolejnej edycji " Szybkiej akcji na kamery i akcesoria ZWO"

Myślę, że założenie osobnego tematu do tej edycji i rozpropagowanie jej na innych forach pomogło by w szybszym jej pomyślnym zakończeniu.

Śmiało, może ktoś zainteresowany kupnem kamery taki temat założy. Ewentualnie prośba do Adama jako gospodarza, o założenie niniejszego tematu, albo wystarczy tylko Twoje słowo "zakładajcie" a temat powstanie błyskawicznie.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY !

Zastanawiam się nad kupnem mojej pierwszej kamerki. Wykonałem kilka fotek Nikonem D3300 i teraz myślę o avikowaniu i pożądnych fotkach Księżyca, planet, jasnych DS-ach, ew. jasne komety . Pomyślałem o - Kamera astronomiczna ASI 120MM-S (mono), ale to kamera bez chłodzenia i czy cena będzie lepsza w dolarach niż astroshop.pl - zł 1.150,00z VAT ?

 

Czarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.