Skocz do zawartości

TS APO - zapowiedź akcji zakupów grupowych


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej tak. Jakiś flattner w domu mam, ale jeżeli nie będzie dobrze działał, to obstawiam któryś z flattnerów TS. Ale flattnery chyba nie są częścią promocji?

 

milosz

 

Trzeba się nad tym zastanowić, bo idea jest taka, żeby "pod strzechy" trafiły proste, kompletne zestawy i uprościły astrofotografię. Nie wiem jeszcze jak to zorganizuję, ale na pewno coś w tym temacie będę chciał zaproponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trzeba się nad tym zastanowić, bo idea jest taka, żeby "pod strzechy" trafiły proste, kompletne zestawy i uprościły astrofotografię. Nie wiem jeszcze jak to zorganizuję, ale na pewno coś w tym temacie będę chciał zaproponować.

 

Flattner nie jest dla mnie przynajmniej kłopotem. Sprawdziłem dokładnie - mam WO III. Nie jest to jakaś rewelacja, ale powinien dać radę. Mam raczej spore ograniczenia budżetowe, dlatego liczę każdego euroska :) Bardziej będzie mi raczej doskwierał brak motofocusa (przynajmniej na początku, dopóki czegoś nie dorobię). Obecny z moonlite'a raczej nie da się przełożyć.

 

milosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takiej akcji to na dobrych kilka miesięcy możemy zapomnieć o dobrej pogodzie :icon_wink:

Jest jeszcze jeden aspekt. Pomyślcie jak bardzo, za jakiś czas, wzbogaci się rynek wtórny. Za parę miesięcy, no może dłużej, niektóre z tych promocyjnych teleskopów znajdą się na giełdzie, podobnie jak to zaczyna mieć miejsce w przypadku kamer ZWO. Poza tym ludzie kupujący teraz nowy lepszy teleskop będą pozbywać się swoich dotychczasowych sprzętów. Adam ruszył lawinę popytu. I chwała mu za to, bo rynek zapchał się już dubletami ED od SW. A dzięki, nie mam co co tego wątpliwości, kolejnej udanej akcji, może teraz tryplety zawitają pod strzechy :)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do rozmowy poprzez PW, jednakże niezobowiązująco, a czysto informacyjnie: http://www.teleskop-express.de/shop/product_info.php/info/p7717_TS-PHOTOLINE-130-mm-f-7-Triplet-APO---3-7-Zoll-RPA-Auszug---FPL-53.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niekoniecznie, zależy jaka marża zostanie po negocjacjach. Może być na tyle mała, że potraktują to bardziej jako promocję niż dobrego deala.

Niektóre modele mogą chcieć spuścić z magazynu w całości żeby zwolnić gotówkę na bardziej chodliwy towar. Limit może być na te najbardziej chodliwe teleskopy, które spokojnie można sprzedać z większą marżą ;)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeszcze pytanie odnośnie gwarancji. Kto, w jakim zakresie przejmuje gwarancję przy takim grupowym zakupie?

 

Pozdrawiam.

 

Firma w której kupujesz w PL (Exo Group). Z punktu widzenia prawa niczym się to nie różni od normalnego zakupu. Przysługuje Ci w PL obsługa serwisowa i gwarancja 24 msc.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.