Skocz do zawartości

TS APO - zapowiedź akcji zakupów grupowych


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Niektóre modele mogą chcieć spuścić z magazynu w całości żeby zwolnić gotówkę na bardziej chodliwy towar. Limit może być na te najbardziej chodliwe teleskopy, które spokojnie można sprzedać z większą marżą ;)

 

Głównie to ja zjeżdżam ze swojej marży - stąd różnica.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dales Adam osiolkowi w zloby...

 

Chcialbym sie zabrac za sprawy od nowa, ale jeszcze nie wiem co ze soba zrobic. Mam takie typy na té chwile:

 

Opcja minimum:

 

http://www.teleskop-express.de/shop/product_info.php/info/p5965_TS-PHOTOLINE-2--0-79x-Reducer-4-element-for-Astrophotography.html

 

to wyglada ciekawie:

 

http://www.teleskop-express.de/shop/product_info.php/info/p6679_TS-PHOTOLINE-130-mm-f-7-Triplet-APO---FPL53---2-5-inch-RPA-focuser.html

a na to, to pewnie i po promocji mnie nie bedzie stac: ;)

 

http://www.teleskop-express.de/shop/product_info.php/info/p8373_TS-Imaging-Star-130-mm-f-5---6-element-Flatfield-APO-Telescope.html

Tylko widzicie, moze nie powinienem tego pisac, ale moga byc spore ruchy u ludzi w sprzecie PO tej akcji... a ja licze kase...

I ciagle pozostaje otwarta kwestia kamery...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomniał, spokojnie :). W tym tygodniu mogę nie zdążyć wystartować akcji, ale one zawsze działają w trybie "jak będą gotowe, to wystartują". Jeżeli popełnię tu jakoś błąd (nawet na poziomie 1%) to może się tak zdarzyć, że będę musiał dopłacić z własnej kasy, a wolałbym tego nie robić ;) Czekam na ostateczne potwierdzenie kilku produktów i ich dostępności, jak tylko będę to miał - startujemy.

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrom zainteresowana akcjami Adama świadczy tylko o tym jak drętwy jest nasz krajowysklepowy rynek astro.

 

Przyznaję :( To nie jest łatwy temat - serio. Wiem, że to pewnie zabrzmi mało wiarygodnie, ale na premierach "nowości" nie da się zarobić kasy, dlatego polskie sklepy nie bawią się w takie rzeczy. Kasa jest na masówce, a umówmy się, liderzy tego segmentu w PL niewiele mają wspólnego z astronomią/astrofotografią. Żeby się w to bawić, trzeba mieć z tego fun.

 

PS. Cennik TSa mam już ułożony pod akcję, ale wypada zaczekać "chwilę", co będzie działo się z walutami po wyborach w USA i czy nie będzie 3-wojny światowej (taki żarcik) :D

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska ze stresu obgryzają paznokcie, czy ich budżet to wytrzyma. Wprawdzie nie jestem osobiście zainteresowany zakupem, ot śledzę temat dla sportu, ale może mógłbyś jakieś procenciki podać, aby ulżyć niepewności.

 

Jeżeli waluty się ustabilizują, to akcję zrobimy w Black Friday - czyli 25 listopada.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.