Jump to content
Sign in to follow this  
dRvECtoR

Montaż EQ3-2 z napędem w jednej osi i lunetką biegunową

Recommended Posts

Witam

Tak jak w temacie, mam na sprzedaż montaż EQ3-2 z lunetką biegunową i napędem w jednej osi.

Do tego jest statyw aluminiowy i przeciwwagi, montaż będe pakował najprawdopodobniej jutro żeby już czekał sobie na potencjalnego kupca, mam zamiar go zapakować jeszcze w taką aluminiową walizkę którą mam gdzieś chyba u rodziców w domu, mam nadzieje że do niej to wejdzie, jak nie, to wymyśle jakiś inny sposób zapakowania tego żeby bezpiecznie posłać to w świat:) Jak wszystko wejdzie do tej walizki to jutro jeszcze dorzucę fotki samej walizki.

Wszystko chodzi tak jak należy, ślimacznice i wszystko inne jest całe i chodzi bez żadnego problemu, nie miałem z tym montażem żadnych przykrych niespodzianek, jestem jego drugim właścicielem, jedyne czego nie ma to plynu w tej poziomiczce i używałem takiej zwykłej małej w breloczku, żaden problem.

Poniżej fotki montażu i pare fotek które tym zestawem zrobiłem. M31 są to pojedyńcze klatki po 60s każda a Droga Mleczna to 30s.

Cena jaka mnie interesuje to okolo 900zl + przesyłka, jak masz jakies inne propozycje to pisz pw zobaczymy co da sie zrobic:)

Pozdrawiam i zapraszam do kupna i w razie pytań do pisania:)

img_20161114_100021_30940291756_o.jpg

img_20161114_100035_30859020682_o.jpg

img_20161114_100118_30887453251_o.jpg

img_20161114_100145_30975681805_o.jpg

img_20161114_100239_30674210120_o.jpg

img_20161114_100254_30674214700_o.jpg

andromeda-galaxy-m31---first-try_28229751743_o.jpg

andromeda-galaxy-m31---second-try_28890911356_o.jpg

milky-way_28551652410_o.jpg

Montaz wchodzi do walizki o ktorej wspominalem wczesniej takze i ona jest w zestawie, ponizej fotki i zmiana ceny do 850 za calosc.

w1.jpg

w2.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Our picks

• Insight Investment Astrophotographer of the Year 2020 – mój mały-wielki sukces :)
      Jestem raczej osobą która nie lubi się chwalić i przechwalać… ale tym razem jest to wydarzenie dla mnie tak ważne, że postanowiłem podzielić się z Wami tą niezwykle radosną dla mnie wiadomością.

Moja praca zajęła pierwsze miejsce w kategorii „Planety, komety i asteroidy” podczas tegorocznego konkursu Insight Investment Astronomy Photographer of the Year 2020.
        • Love
        • Thanks
        • Like
      • 76 replies
    • Zobaczyć powierzchnię Wenus.... - mapa promieniowania termicznego (sezon 2020)
      Zacznę od zdjęcia a potem będą technikalia, opisy zbierania materiału oraz informacje o obróbce
      6 maja faza Wenus zmalała poniżej 20% więc zaczął się najlepszy okres kiedy możemy podejmować próby rejestracji promieniowania termicznego powierzchni Wenus. Czas ten potrwa mnie więcej 17-18 maja kiedy to planeta będzie już zbyt blisko Słońca i kontrast zmaleje uniemożliwiając (lub utrudniając) rejestrację tego zjawiska.
        • Love
        • Thanks
        • Like
      • 30 replies
    • Własny guider? Ależ to bardzo proste !
      "Guider? Ależ to bardzo proste". Co to jest guider to raczej większość z nas wie. Jak dobrać jego parametry do posiadanego setupu - uuuuu... tu już gorzej. Nie wdając się w rozważania naukowe chcę Wam dziś zaproponować prosty i świetnie działający guider dla setupów głównych o skali obrazu 1.5 arcsec/piksel i mniejszej, czyli od 1.5 do nieskończoności ( wiadomość dla Taysona).
        • Love
        • Like
      • 44 replies
    • Montaż "Wirus 2020"
      A właściwie montażyk. Ponieważ mam od niedawna drukarkę 3D zająłem się analizą projektu podlinkowanego przez Gayosa w temacie o wydrukach 3D.
        • Love
        • Like
      • 123 replies
    • Astropolis w czasie pandemii - informacje o reklamie
      Nie chcę w tym miejsc rozwodzić się na temat aktualnej sytuacji epidemicznej (słyszymy to wszędzie z dużą intensywnością) więc przejdę od razu do rzeczy. Wielu członkom naszej społeczności wirus skomplikuje życie w sferze ekonomicznej i ten post chciałbym dedykować dla nich (dla nas?).
        • Love
        • Thanks
        • Like
      • 17 replies
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.