Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie założyć temat z filmami, które mają wyjść w przyszłym roku.

Na tę ekranizację czekam chyba najbardziej. Mam nadzieję, że tego nie zepsują:

• Lubię 8

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dwadzieścia razy Scarlet w 131 sekundach, to prawie kino jednego aktora ;)

A tak na serio, to oryginalna manga była genialna, w trailerze niektóre sceny wyglądają jak kalka z tej kultowej produkcji. Z jednej strony mam nadzieje, że w filmie zobaczę wiele elementów pierwowzoru, przede wszystkim klimat, ale z drugiej mam też chrapkę nowe rozdanie na innowację.

Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cóż, pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy dla mnie, jako fana GITS, to to, że oryginalna Motoko używając "niewidzialności" musiała działać w "stroju Ewy" (raczej cyber-Ewy) :D Tymczasem pani Johansson ma obcisły kombinezonik. No ale nie ma się co dziwić. Pewnie nie chciała pokazać wdzięków :) A szkoda ;)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mogli ja jakoś bardziej "sympatycznie" wy renderować.

Zwróciłeś uwagę na muzykę, chodzi mi o kawałek Depeche Mode "Enjoy the Silence" ciekawe czy będzie tego więcej .

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam nadzieję, że tego nie z...epsują. Mam nadzieję też, że Scarlett da radę. Odkąd czytałem mangę i oglądałem anime, jakoś zawsze widziałem Millę Jovovich w roli Motoko.

A propo Milli - w 2017 zakończy się wreszcie tasiemiec pt. Resident Evil.

Na co jeszcze czekam?

• The Dark Tower na podstawie prozy Stephena Kinga czyli Sigurd Roland przemierza postapokaliptyczny świat w poszukiwaniu tajemniczego kopca tajemniczej mrocznej wieży...Trochę nie pasuje mi w głównej roli Idris Elba. Lubię go i nie jestem rasistą, ale czarnoskóry aktor w roli Rolanda nijak nie pasuje. Kto czytał książkę ten skojarzy dlaczego ;)
  • Z komiksowych adaptacji mamy Guardians of the Galaxy 2 (to będzie po prostu dobre), nowy Spiderman (już w wykonaniu ekipy Disney-Marvel), Thor Ragnarok co do którego mam spore obawy i Wonder Woman czyli uniwersum Warner Bros - DC spróbuje wyjść z kilkukilometrowej warstwy mułu i mroku oraz Justice League, które będzie dla tegoż uniwersum "być albo nie być". Aha, jeszcze Logan. Hugh Jackman żegna się z rolą Wolverine'a. Historia komiksowa ("Old Man Logan"), na której ma być oparty jest świetna ale poprzednie solowe występy Rosomaka na dużym ekranie nie były najlepsze (chociaż był progres).
  • Jestem ciekaw rosyjskiej wizji kina superbohaterskiego w Guardians :)
  • Power Rangers zobaczę z sentymentu i ciekawości jak to zostanie wykonane z możliwościami roku 2017 i nieco większym budżetem.
  • Kolejne Transformers obejrzę, jak będę miał ochotę na 2 godziny wyłączyć mózg i zobaczyć trochę nieźle zrealizowanych wybuchów.
  • Wojna o Planetę Małp - kiedyś pisałem, że raczej nie ruszę czegokolwiek z "planetą małp" w tytule i jakiś czas później nadrobiłem wszystko :)
  • Obcy: Przymierze - to będzie chwila prawdy. Prometeusz tyłka nie urwał (choć zły nie był). Zobaczymy jak to się zepnie.
  • Gwiezdne Wojny numer osiem. Do tej pory nie widziałem Przebudzenia Mocy i jakoś nie mam ciśnienia. Kiedyś się jarałem.
  • Zerknę też co tam Luc Besson ciekawego wymyślił, a raczej jak dał radę z dobrą komiksową historią w Valerian and the City of a Thousand Planets, trailer nie nastraja optymistycznie.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Łomatko, same komiksy i fantazy - nie ma w planie jakiegoś porządnego filmu si-fi?

• Lubię 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oprócz tego, z bardziej znanych tytułów to ma być nowy Blade Runner, jakiś remake Stargate, oraz nowe spojrzenie na słynny Cube z 1997 roku czyli Cubed, o którym dziwnie cicho...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Luc Besson znowu w akcji. Pomimo całej jakby "kiczowatości" jego filmów zawsze z niecierpliwością czekam na jego nowe dzieło.

Hyperiona, to książka nadająca się co najmniej na filmową trylogię.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hyperiona czytałem po ang i jak zabrałem się za wersje PL (chciałem zobaczyć jak tłumaczenie) i zobaczyłem słowo Chyżwar (The Shrike)... to odpuściłem :-)

ale ekranizację obejrzę :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hyperiona czytałem po ang i jak zabrałem się za wersje PL (chciałem zobaczyć jak tłumaczenie) i zobaczyłem słowo Chyżwar (The Shrike)... to odpuściłem :-)

ale ekranizację obejrzę :-)

W 100% się zgadzam :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jakiś remake Stargate,

Ja Ci dam jakiś :sterb003:.

Masz jakieś źródło tej najlepszej dla mnie wiadomości SF w tym roku ? :brawo::notworthy:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja Ci dam jakiś :sterb003:.

Masz jakieś źródło tej najlepszej dla mnie wiadomości SF w tym roku ? :brawo::notworthy:

Wydaje mi się (pamięć mam słabą), że remake rzadko jest dobry ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby podkręcić info dodam, że tym razem ma to być trylogia, pod wodzą Rolanda Emmericha ;)

http://movieweb.com/roland-emmerich-will-direct-a-new-stargate-trilogy/

http://movieweb.com/stargate-movie-why-reboot-dean-devlin/

http://www.cinemablend.com/new/Stargate-Trilogy-Moving-Forward-With-Roland-Emmerich-Attached-Direct-43231.html

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pojawił się 2-minutowy fragment (niestety nienajlepszej jakości) z GITS:

Znajoma muzyczka :)

Można porównać z oryginałem z 1995 roku:

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak czytałem, w sumie dobrze bo chcieli zresetować czyli wywalić w kosmos całkiem niezłą serię SG1, Atlantis i Universe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W Ameryce rozgrywany jest Super Bowl więc jak co roku trochę trailerów przy tej okazji się pojawiło :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nówka sztuka zapowiedź Ghost in the Shell, mnóstwo nowych scen:

Chyba pierwszy raz w życiu miałem sytuację, że włączam filmik na youtube, ale wcześniej jest reklama, która jest tym samym filmikiem :D

gits.jpg

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Mam duże obawy, patrząc na "dorobek" artystyczny reżysera. Mam duże obawy, że spartolą "Ghost In the Shell" i z tytułu zniknie "Duch" i zostanie tylko "Pancerz" :(
Jeśli spartolą ikonę, kult wręcz, to nigdy więcej nie uwierzę już w Hollywood. Dlaczego takiego ważnego filmu nie reżyseruje któryś z doświadczonych reżyserów, ze swoją charakterystyczną wizją świata, np. Scott, Nolan, czy Fincher? (Cameron, wiadomo, zajęty Avatarami).
Jeśli producentów nie było stać na któregoś z drogich reżyserów, to mam solidną obawę, że film będzie oszczędny w formie...

*edit* Muzyka z pewnością nie będzie spartolona, bo tworzy ją mistrz: Clint Mansell

Edytowane przez wimmer

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta