Skocz do zawartości

Black Friday z TS Optics i Astropolis (do 20% rabat)


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Mała informacja (dla mnie ważna). Pojawiły się pytania o stosowane tu prawa konsumenckie i czy TS się z nich wywiąże. Informuję, że to ja (czyli firma EXO) będzie sprzedawcą w kontekście prawa. To oznacza, że obowiązują prawa konsumenckie w PL (gwarancja, prawo zwrotu, etc.) i bez znaczenia na nie jest fakt, że kupujecie sprzęt dużo taniej. To jest prawo i żaden sprzedawca nie może sobie tego interpretować, jak mu pasuje.

 

Z drugiej strony jeżeli ktoś nie wie, czy jakiś teleskop TSa potrzebuje i zamówi go sobie pod emocjami, a potem skorzysta z 14 dniowego terminu zwrotu bez powodu, to po prostu zabije ideę tej akcji (będę musiał za to zapłacić z własnej kieszeni, a kolejne APO w obserwatorium nie jest mi potrzebne :)). Macie sprzęt w cenach dealerskich - doceńcie ten fakt i kupujcie rozważnie - bez spontaniczności.

 

Jeżeli masz wątpliwości, czy potrzebny ci nowy teleskop - nie kupuj. Jeżeli wiesz, że chcesz mieć APO TS'a - spiesz się, bo zaraz się skończą.

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy istnieje możliwość otrzymania Certyfikatu z badania obiektywu wraz z numerem seryjnym Refraktora jak w ofercie w sklepie w Niemczech , ponoć to gratisowy dodatek , czy obejmuje go ta Akcja?

Chodzi mi konkretnie o ten Tryplet na FPL 53 130/910 F7 Photoline z 2,5" wyciągiem.

 

Pozdrawiam Krzysztof. :)

 

Edytowane przez Edgens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy istnieje możliwość otrzymania Certyfikatu z badania obiektywu wraz z numerem seryjnym Refraktora jak w ofercie w sklepie w Niemczech , ponoć to gratisowy dodatek , czy obejmuje go ta Akcja?

Chodzi mi konkretnie o ten Tryplet na FPL 53 130/910 F7 Photoline z 2,5" wyciągiem.

 

Pozdrawiam Krzysztof. :)

 

 

Pytasz o tego?

http://www.teleskop-express.de/shop/product_info.php/language/en/info/p6679_TS-Optics-PHOTOLINE-130-mm-f-7-Triplett-Apo---FPL53---2-5-inch-RPA-Auszug.html

 

Nie widziałem, żeby badanie było w cenie podstawowej. Mogę sprawdzić, ile by to kosztowało dodatkowo. Jeżeli jesteś faktycznie zainteresowany, to prośba o potwierdzenie na priwa. Normalnie w TSie interferogram Zygo kosztuje 95 euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Tak pytam o ten model , możliwe że to odpłatna usługa , Sklep Telescop-Express lub Telescop -Spezialisten oferował ten Certyfikat Zygo wraz z numerem nadanym danemu Refraktorowi Gratis.

 

Pozdrawiam Krzysztof. :)

 

TS nie bada teleskopów na Zygo w cenie (bo to jest dodatkowa robota). Poza tym, ta druga firma (Spezialisten) nie daje żadnego certyfikatu z pomiaru na interferometrze Zygo, tylko zwykłe Ronchi (bardziej marketing, niż faktyczna szeroka wiedza o wadach optyki).

 

A poza tym - masz go tu za blisko 2 tysiące taniej, więc nawet regularnie z "gratis badaniem" będzie dużo drożej, niż tu z opłaconym certyfikatem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zapytam jeszcze o dedykowaną walizkę do tego Refraktora , czy istnieje możliwość zakupu w jakiejś też promocyjnej cenie , czy też akcja nie obejmuje akurat tej walizki w swoim programie wyprzedaży?

 

Pozdrawiam Krzysztof. :)

 

Kupując teleskop w tej akcji kupujesz go dokładnie w takim zestawie jaki jest "bez akcji". Jeżeli walizka jest oryginalnie z teleskopem, to tu też jest.

W tym konkretnym walizki nie ma, ale oczywiście dostałbyś na nią też znacząco niższą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.