Skocz do zawartości

Polish APOD - I kwartał


Gość wessel

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję Tomkowi wspanialej pracy. Jak widać eksperci stawiają na pomysł i perfekcję a niekoniecznie na ilość godzin naświetlania.

Czekamy na Wasze prace!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę, dawniej to wyśmiewano takie kometkowe star trailsy a teraz nawet na apody wpuszczają! ^_^

 

uwaga do strony: teraz gdy jest już na niej więcej niż jedno zdjęcie wychodzi duża wada - brak możliwości zrobienia linka do konkretnego zdjęcia.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Tomku.

 

Lajkuję post Tomka, by w ten sposób zapoczątkować (mam nadzieję) formę gratyfikacji towarzyszącą wyróżnionej pracy. Myślę, że to też odpowiedni sposób - poza bezpośrednimi gratulacjami - by pokazać moją/naszą empatię. Pozytywne odczucia powinny tworzyć miłą atmosferę wokół projektu Polskiego APODa, a laureat powinien również móc odczuć to w sposób bardziej konkretny.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Tomku.

 

Lajkuję post Tomka, by w ten sposób zapoczątkować (mam nadzieję) formę gratyfikacji towarzyszącą wyróżnionej pracy. Myślę, że to też odpowiedni sposób - poza bezpośrednimi gratulacjami - by pokazać moją/naszą empatię. Pozytywne odczucia powinny tworzyć miłą atmosferę wokół projektu Polskiego APODa, a laureat powinien również móc odczuć to w sposób bardziej konkretny.

Dokładnie to samo miałem na myśli pisząc TEN post. Wessel wrzuca, autor dziękuje, my mu grad lajków za ciężką pracę :D Wessel też może kilka dostać za swój wysiłek, ale nie powinno być odwrotnie :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko temu, żeby zablokować mi otrzymywanie lajków na forum. Ważne jest żeby autor odczuł, że jego sukces został zauważony. Po to są te APODy, EAPODy, Polskie APODY , IoTD i tak dalej.

Na jednym z forów musiałem napisać coś takiego

"Aż mi się wierzyć nie chce... czy naprawdę na tym forum ludzie tylko wpisują co mają do napisania albo do sprzedania i NIC więc nie czytają? Ile raz ktoś zdobywa jakąkolwiek nagrodę IoTD, EAPOD czy Polish APOD - zero pochwał czy gratulacji. To jest smutne- zero zainteresowania poza własnym nosem, zero wczucia się w rolę kogoś kto po latach walki dostaje jakiś tytulik czy tytuł."

No tu na szczęście jest parę osób które czytają forum poza giełdą też :D

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że daje o sobie znać mechanizm oczekiwania na niespodziankę. Ludzie wiedzą, że Polski APOD ogłasza laureata w sobotę i po wizycie w tym dniu nie spodziewają się już "wartościowej" informacji - nie zaglądają. Blokowanie lajków to niedobra rzecz. Może dałoby się dla tego wątku stworzyć dodatkowe okno (poza standardowym: "Lubię to"), pod tytułem, np.: "Gratuluję laureatowi", co byłoby równoznaczne ze zwykłym lajkiem?

 

Podtrzymam apel Hamala - lajkujmy post laureata, aby ogłoszenie o wyróżnieniu jego pracy nie było postrzegane w kategoriach "ogłoszeń gazetowych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że ekipa Polskiego APODa mocno promuje różnorodność. Było Słońce z ISS, mgławica, Księżyc, galaktyka, startrails + meteor, Wenus, teraz szeroki kadr.

Za tydzień obstawiam jakąś gromadkę :)

Dopóki autor się tutaj nie wypowie, z gratulacjami i "lajkami" zapraszam tutaj - http://astropolis.pl/topic/57567-labedz-duzy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.