Skocz do zawartości

Konkurs CELESTIADA - Wyniki


Gość Bellatrix

Rekomendowane odpowiedzi

post-158-0-22110900-1481462423.png

 

 

Biorąc pod uwagę punkty zdobyte przez Was w I etapie Celestiady, oraz czas, w ciągu którego udało Wam się wypełnić arkusz testowy, przedstawiam listę osób, którym przyznaliśmy punkty.

Uczestnicy, którzy rozwiązali test po upływie czterech godzin od rozpoczęcia konkursu (do godz. 19.00) nie zostali wymienieni na poniższej liście.

  1. kuba_mar : 100 p.
  2. Dark : 95 p.
  3. Tomi : 95 p.
  4. Ekolog : 85 p.
  5. Loxley : 67,5 p.
  6. Adrian Kumor : 65 p.
  7. bajastro : 47,5 p.
  8. Lukasz83 : 47,5 p.
  9. dugi : 45 p.
  10. oph : 21,25 p.
  11. Wielki Atraktor : 20 p.
  12. Toliman: 17,5

 

Wszystkim, którzy rozwiązali test (zarówno w przewidzianym czasie czterech godzin, jak i poza konkursem) serdecznie dziękuję oraz gratuluję wspaniałych, bardzo wysokich wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas przepisywania pytań do formularza testowego, źle podświetliłam jedną z odpowiedzi (pytanie dot. żółtego olbrzyma). Prawidłową odpowiedzą jest nie Sadalmelik, tylko Kapella. Stąd drobne różnice w punktacji (na szęście w znacznej większości na Waszą korzyść).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, spóźniłem się 12 minut :( Ale gratulacje dla pierwszej dwunastki i podziękowania za fajną rozrywkę :)

 

Swoją drogą - tak bez większego przemyślenia - zastanawiam się, jaki jest cel w punktacji zależnej od czasu. Czy nie lepiej byłoby dać po prostu cały dzień na równych zasadach? Ja miałem czas akurat wieczorem, wcześniej nie mogłem rozwiązać zadań. Brak wymogu czasowego dałaby szanse większej ilości ludzi. A chyba i tak w "pierwszym progu czasowym" można spokojnie posprawdzać sobie odpowiedzi w google, więc nie jest to żadne zabezpieczenie przed "nieuczciwą grą". Nie wiem, może czegoś nie widzę, więc mnie oświećcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas przepisywania pytań do formularza testowego, źle podświetliłam jedną z odpowiedzi (pytanie dot. żółtego olbrzyma). Prawidłową odpowiedzą jest nie Sadalmelik, tylko Kapella. Stąd drobne różnice w punktacji (na szęście w znacznej większości na Waszą korzyść).

W takiej sytuacji moim zdaniem powinne być zaliczone obie odpowiedzi jako prawidłowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji moim zdaniem powinne być zaliczone obie odpowiedzi jako prawidłowe.

 

Zgadzam się pod warunkiem, że od błędnego oznaczenia poprawnej odpowiedzi, Sadalmelik skurczył się z nadolbrzyma do olbrzyma ;) Wtedy obie są obiektywnie prawidłowe.

 

Swoją drogą - tak bez większego przemyślenia - zastanawiam się, jaki jest cel w punktacji zależnej od czasu. Czy nie lepiej byłoby dać po prostu cały dzień na równych zasadach? Ja miałem czas akurat wieczorem, wcześniej nie mogłem rozwiązać zadań. Brak wymogu czasowego dałaby szanse większej ilości ludzi. A chyba i tak w "pierwszym progu czasowym" można spokojnie posprawdzać sobie odpowiedzi w google, więc nie jest to żadne zabezpieczenie przed "nieuczciwą grą". Nie wiem, może czegoś nie widzę, więc mnie oświećcie :)

 

Właściwie takie jest założenie żeby premiować tych, którzy nie potrzebują sprawdzać odpowiedzi. Może rzeczywiście 30 minut to dużo, ale to też nie jest konkurs o złote APO, tylko zabawa. Akurat w pierwszej rundzie pytania były dosyć proste do sprawdzenia, ale zapewniam że nie zawsze tak będzie ;) 4 godziny to bardzo dużo, zwłaszcza że quiz jest zapowiadany z tygodniowym wyprzedzeniem, a opuszczenie jednej z 6 rund nie musi mieć znaczenia (bo liczy się 5 najlepszych z 6).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po drugim etapie:

  1. Dark : 135 (95 + 40)
  2. Ekolog : 115 (85 + 30)
  3. Loxley : 102,5 (67,5 + 35)
  4. kuba_mar : 100
  5. Tomi : 95
  6. bajastro : 82,5 (47,5 + 35)
  7. Adrian Kumor : 65
  8. ANowak: 50
  9. Lukasz83 : 47,5
  10. dugi : 45
  11. Astrokarol: 26,25
  12. oph : 21,25
  13. Wielki Atraktor : 20
  14. Toliman: 17,5
  15. Majer: 10
  16. MateuszW: 7,5

 

Pamiętajmy, że na koniec najsłabsza runda danego uczestnika nie odpada w punktacji i spokojnie można spodziewać się wielu przetasowań ;)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Bellatrix

WYNIKI III ETAPU CELESTIADY:

 

1. kuba_mar: 100 p.

2. DARK: 90 p.

3. Loxley: 70 p.

4. ANowak: 60 p.

5. ekolog: 55 p.

6. LibMar: 50 p.

7. Piotr4d: 45 p.

8. MateuszW: 25 p.

9. majer: 17,5 p.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bellatrix

ZESTAWIENIE WYNIKÓW Z TRZECH ETAPÓW CELESTIADY:



1. DARK : 225 p. (95 + 40 + 90)


2. kuba_mar : 200 p. (100 + 100)


3. Loxley : 172,5 p. (67,5 + 35 + 70)


4. ekolog : 170 p. (85 + 30 + 55)


5. ANowak: 110 p. (50 + 60)


6. Tomi : 95 p.


7. bajastro : 82,5 p. (47,5 + 35)


8. Adrian Kumor : 65 p.


9. Lukasz83 : 47,5 p.


10. dugi : 45 p.


11. Piotr4d: 45 p.


12. MateuszW: 32,5 p. (7,5 + 25)


13. Majer: 27,5 p. (10 + 17,5)


14. Astrokarol: 26,25 p.


15. oph : 21,25 p.


16. Wielki Atraktor : 20 p.


17. Toliman: 17,5 p.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.