Skocz do zawartości

OBEJRZYJ zanim wyskoczysz z "płaską Ziemią"


Rekomendowane odpowiedzi

To znaczy... to nie jest tak, że ja nie wierzę w istnienie obcych cywilizacji ponieważ myślę, że owszem one istnieją, ale nas nie odwiedzają, a kolega z którym dyskutowałem uporczywie twierdzi, że NASA doskonale wie o tym iż UFO nas odwiedza, ale celowo to ukrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły cytat przedstawiłem, chodziło mi o to:

"Człowiek, jako jednostka może być mądry, a ludzie…to banda oszołomów i idiotów. Półtora tysiaka lat temu wiedzieli, że Ziemia jest pępkiem Wszechświata. 500 lat temu, że jest płaska. A 15 minut temu ty wiedziałeś, że jesteśmy sami na ziemi…. Wyobraź sobie, co będziesz wiedział jutro…."

Facei w czerni

Rozumiesz do czego zmierzam ?

PS. Nie żebym wierzył w to co Twój kolega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pewnej osobie powiedziałem, że jesteśmy wytworem innej cywilizacji, oczywiście zostałem wyśmiany, ale że był na to czas zacząłem od innej strony, opowiadałem o technologii która rozwija ludzkość, o potencjalnych jej możliwościach, o genetyce i po takim rozwinięciu zapytałem czy nadal takie niezwykłe wydaje się wytworzenie człowieka przez inną cywilizację i kiedyś przez nas samych podobnych dzieł ? Już mimika twarzy była inna, zadumana :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2018 o 10:21, HAMAL napisał:

Ostatnio pewnej osobie powiedziałem, że jesteśmy wytworem innej cywilizacji, oczywiście zostałem wyśmiany, ale że był na to czas zacząłem od innej strony, opowiadałem o technologii która rozwija ludzkość, o potencjalnych jej możliwościach, o genetyce i po takim rozwinięciu zapytałem czy nadal takie niezwykłe wydaje się wytworzenie człowieka przez inną cywilizację i kiedyś przez nas samych podobnych dzieł ? Już mimika twarzy była inna, zadumana :)

 

W sumie w okresie istnienia ludzi na ziemi było wiele różnych cywilizacji, i poniekąd jesteśmy ich wytworem, spadkiem :g:

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 18.01.2018 o 11:25, szuu napisał:

ostateczny dowód! a więc jednak żyjemy na globusie!

5a6075e886c5d_ziemiajednakkulista.jpg.ac9dc68fac26102949fb7182ab42333d.jpg

Niestety szuu, ale ten obrazek niczego jeszcze nie dowodzi. Czy taki cień obserwowano równocześnie po drugiej stronie Ziemi? Inne tłumaczenie tego samego zjawiska:

1539826-Z-kolei-podczas-wystepu-Wirujace

Przy okazji wydaje mi się że słowo "cyrk" w temacie płaskiej ziemi jest jak najbardziej na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, _Spirit_ napisał:

Nie bardzo wiem gdzie to wrzucić ale chyba pasuje.

 

Ha ha ha ha nieźle się uśmiałem, po filmiku stwierdziłem że ludzie mają nieźle wyprane mózgi komedia niesamowita, tylko nasuwa mi się pytanie dlaczego ludzie przykład z filmiku są aż tak oslepieni...... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.