Skocz do zawartości

IX Zimowy Zlot Miłośników Astronomii - relacja


BODI

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie nie możemy Kolegom przeszkadzać, wszyscy siedzą przed komputerami montują swoje nocne owoce, byśmy mogli je podziwiać, z utęsknieniem czekamy na więcej relacji ciekawych i tych mniej ciekawych. Kolego "szuu" w dzień życie towarzyskie, odpoczywają, schowali się przed Tobą, zostały po nich tylko ślady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Wam za te wspólnie spędzone dni, za ból brzucha od śmiechu, za emocje które towarzyszyły od wczesnych godzin porannych do późnych godzin nocnych, za karaoke przy którym bawiliśmy się do białego rana, za imprezę z muzyką z lat 80tych, za świetną zabawę podczas konkursów, za wspólne obserwacje i cholernie ciekawe prelekcje.

 

Dziękuję!

 

PS. I chociaż, często w relacjach piszę się, że super było się spotkać z Wami, naładować baterię itp, to nie ma tutaj cienia kłamstwa. Jesteście fantastyczni!

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było jak zwykle - super. I pogoda dopisała - 3 pogodne noce. Przy okazji dowiedziałem się , co to znaczy przestać nockę przy -17 stC :). I jak w tej temperaturze skrzypi mój montaż :D

Wielkie podziękowania dla Organizatorów i pozdrowienia dla wszystkich uczestników.

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że te zloty są tak bliziutko - już 20 minut po północy byłem u siebie, a auto zrobiło skromne 760 km :D (cała wycieczka to jakieś 1650 km)

 

Napisać, że było cudownie - to nic nie napisać.

Dziękuję przede wszystkim Organizatorom - dopieściliście nas niesamowicie, niczego nie brakowało.
Zlotowiczom - dziękuję za Wasze cudowne towarzystwo, rozmowy wszelakie z wielką jak zawsze dawką humoru i wspólne łowienie kłaków (tu szczególne ukłony w kierunku Jurka i Lukosta).
I przede wszystkim - za podładowanie baterii :)
Do następnego razu!
  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy wczoraj bezpiecznie o ludzkiej jeszcze godzinie, pozwalając odespać całe to zajście.
Jeżdżę na zloty od dawna i w pewnym sensie byłem przekonany, że nic z życia zlotowego nie jest w stanie mnie zaskoczyć. Lepsza, czy gorsza pogoda, w tym czy innym miejscu, życie zlotowe miało mnie nie zaskakiwać już. No chyba, że na zlocie wybuchłaby akurat Betelgeza...
No i wybuchła Betelgeza radości z rozbłyskiem gamma pozytywnych emocji. Dawno się tak dobrze nie bawiłem.
Cieszę się, że udało mi się zacieśnić znajomości do tej pory "przelotne". I że usłyszałem wiele cennych wskazówek, pomysłów rozwoju naszej pasji. Cieszę się, że poznaliśmy się lepiej. Dziękuję za rozmowy na tematy luźne i te ważniejsze. Super, że w kilku przypadkach nie będziemy kojarzyć się już tylko z awatarów i z forum, ale ze wspólnie poruszonych tematów. Świetnie, że się do siebie zbliżyliśmy.

Jeśli niknie pomiędzy ludźmi krępacja i ktoś ze zlotowiczów prosi do tańca drugą osobę, a potem dużo osób tańczy, to znaczy, że się lubimy, że nadajemy na tych samych falach i powinniśmy częściej się ze sobą spotykać i częściej dobrze bawić. Poznaliśmy się przy teleskopach, nieśmiało pytając o obiekty obserwacji, a teraz śpiewamy piosenki i tańczymy. Piosenki, których nie znamy, ale jesteśmy pewni, że śpiew to nasz ukryty talent :D Ale za to tańczymy świetnie! Te kocie ruchy. Dżon Travolta w "Gorączce sobotniej nocy". Super, że Łukasz pomyślał o narzędziach generujących wrażenia, począwszy od okularów VR, skończywszy na zestawie do karaoke.

 

Jak zawsze w Odernym, obsługa była znakomita, a jedzenie jeszcze lepsze.
Pogoda dopisała. Poszerzyłem swoją kolekcję o zdjęcie Wenus, na któej bardzo mi zależało. Jestem zadowolony z efektu. Koledzy fociarze też sporo ustrzelili.

Czyli było wszystko, co trzeba!

 

Acha... Zaczepił mnie wczoraj 'head-hunter' z największej polskiej wytwórni muzycznej w sprawie karaoke. Mówił, że mimo, iż z piosenki "Song 2" zespołu Blur, znaliśmy dobrze tylko "Łuuuuuuu - Huuuuuuu", to wyszło lepiej niż oryginał. Kontrakty będą wysyłane pocztą.

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.