Skocz do zawartości

IX Zimowy Zlot Miłośników Astronomii - relacja


BODI

Rekomendowane odpowiedzi

Och jaki fajny był to zlot! Ojajeju! Łoł! hej! hej! hopsa!

Chyba taki z najlepszych... Poczułem taką niezwyczajną i zaskakującą wolność, kiedy pozwoliłem sobie na sytuację kiedy nic nie muszę: ani robić zdjęć ani filmów tego co akurat widzę, ani uzbierać 20h materiału najlepszej jakości, ani dostrzec 30 brakujących kłaczków z 400 z listy Herschela, ani uploadować na FB co myślę i jak się czuję i z kim i gdzie....

Zamiast tego całkiem analogowo, sensualnie, rzeczywiście mogłem przebywać z ludźmi, słuchać ich mądrości i głupot, skosztować subtelnego wina i mocnej nalewki, zedrzeć gardło przy kareoke i kciuki w trambambuli (to po łódzku - piłkarzyki), zgarnąć nagrody w konkursie i zapodać konkurs, potarzać się z córką w śniegu, poglapić się lornetą na bezmiar gwiazd, poczuć zimno mrozu i gorąco kiełby z grilla...

Dziękuję tu organizatorom szczerze i ckliwie - zimowy pozostaje moim ulubionym zlotem :drinks:

 

Edytowane przez roberciu
  • Lubię 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

I ja dotarłem do domu w całości.

Dla mnie ten zlot był dosyć ciężki gdyż przyjechałem ledwo żywy i wyjechałem też ledwo żywy po czym jeszcze tego samego dnia musiałem pojechać do Olsztyna i nie było to wyjazd na kolejny zlot :)

Atmosfera wspaniała, zresztą jak zwykle, nie spodziewałem się niczego innego.

Gratulacje za dla Barszcza i Bodiego za super organizację.

Choć ośrodek pękał w szwach to wszyscy się zmieścili a i dla mnie spóźnialskiego znalazło się jedno fajnie usytuowane łoże w starym 100-letnim domku u gospodarzy.

Był klimat, nie ma co :)

Dziękuję wszystkim domownikom i współlokatorom za super wieczory rzecz jasna przy dobrym winku :)

Wszystkich z którymi nie zdążyłem porozmawiać przepraszam i obiecuję, że nadrobię w Bieszczadach lub na innym zlocie :)

Do Zo Ba Cze Nia!

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

 

Wszystkich z którymi nie zdążyłem porozmawiać przepraszam i obiecuję, że nadrobię w Bieszczadach lub na innym zlocie :)

Do Zo Ba Cze Nia!

 

Czy Li Kie Dy.

 

Adam, masz jakieś wstępne przymiarki do zlotu Wiosna 2017. Wprawdzie jeszcze dwa miesiące ale zleci jak dziś, no i urlop trzeba powoli planować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.