Skocz do zawartości

IV Warsztaty już jutro


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dla zbłąkanych mapki

 

http://www.astronomia.net.pl/graf/warsztat...szczegolowa.jpg

 

http://www.astronomia.net.pl/graf/warsztat...mapa_ogolna.jpg

 

Jak to nie wystarczy to numer mojej smyczy

 

0-501 046027

 

W Jeziorach czeka pare niespodzianek

 

Jeżeli ktos jedzie przez Poznań to prosze kierować się na Katowice, Łódź jest to wyjazd z Poznania drogą ekspresową. Z tej ekspresowej drogi na Katowice przy samym końcu należy skręcić do Kórnika i jechać prosto przez miasteczko aż się wjedzie za zamkiem do miejscowości Bnin (miejsce urodzenia Wisławy Szymborskiej) tam uwaga za jakieś 300m będzie skręt na Zaniemyśl (w lewo - jest drogowskaz) jadąc drogą do Zaniemyśla jeszcze przed tablicą Jeziory Małe po prawej stronie jest ośrodek PeKaBeKs-u poniżej tablicy informacyjnej będzie drogowskaz IV Warsztaty betonową drogą 100m do recepcji. Tam będę siedział ja i kasował pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było Mirku zagrać w totka ?

Wczoraj jak ogladałem TVN i pogode to myślałem że zlece ze stołka. Ciepło ciepło coraz cieplej może i przez tydzień ....

 

Może wprowadzić prohibicje by nikt nie przegapił tych zjawisk ???? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prohibicja???? darujmy to sobie ;D ;D ;D

wiesz przecież do czego to doprowadziło w Stanach...

 

Przemas ;D ;D ;D

 

Żartowałem, tylko w usmieszki nie trafiłem ... :)

Acha ze zjawisk ( gwiazd ) należy dodać koncert Petera Gabriela :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było Mirku zagrać w totka ?

Wczoraj jak ogladałem TVN i pogode to myślałem że zlece ze stołka. Ciepło ciepło coraz cieplej może i przez tydzień ....

 

To fakt trafić z pogodą na 3-4 miesiące wcześniej to fart. W ogóle w tym roku jakoś tak duzo pogodnych dni. Miejmy nadzieję że druga połowa roku nie wyrówna statystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku, a jak wygląda horyzont w kierunku NE (az ok 53 st)? Jest jakaś szansa, abyśmy zaćmienie obserwowali od wschodu Śłońca? Jeśli jest tam jakiś lasek to może pożyczę od ojca piłę motorową i wykarczujemy teren w imię wyższego dobra? ;D ;D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas, na szczęście, zaćmienie zacznie się 13 minut po wschodzie Słońca, gdy jego tarcza będzie ok. 1° nad czyściutką powierzchnią morza, dla Sopotu w azymucie 51° (czyli 5° na południe od Półwyspu Helskiego).

A i do zorzy mamy trochę bliżej. Oby tylko nie kłamali z tą pogodą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku, a jak wygląda horyzont w kierunku NE (az ok 53 st)?

 

Czyste pola aż po horyzont. Po drugiej stronie drogi do Zaniemyla jakieś 100m od ośrodka. Jedyna niedogodność to nie będzie tam 220V bo jest to juz poza ośrodkiem..

To mój ostatni post przed warsztatami zbieram się do wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.