Skocz do zawartości

ZWO ASI120MC USB 2.0


ha.de

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam do sprzedania kolorową kamerkę ZWO ASI120MC (USB 2.0). Sprzęt użyty dosłownie kilka razy, w pełni sprawny, kupiony w październiku 2016.


Cena 800zł. Przesyłka kurierska wliczona.


W załączeniu zdjęcia sprzedawanego sprzętu oraz kilka przykładowych fotografii wykonanych tą kamerą.

Astropozdrowienia,

Hubert

am_00a.jpg

am_00c.jpg

am_00d.jpg

am_01.jpg

am_02.jpg

am_03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie odpowiem bo chcąc nie chcąc wypowiedziałem się w tym ogłoszeniu. Czytałem regulamin, a po drugie primo - to tylko jeden post komentuje ofertę, a kolejne są już chyba bardziej odpowiedzią na zdziwienie kolegi cwic. Używanie liczby mnogiej jest, jakby nadużyciem Panie "Mądralo". Tak samo mój post był jedynie odpowiedzią na zdziwienie użytkownika cwic i nie miał na celu komentowania oferty sprzedawcy. Aby nie było głupio to spytałem niezależne grupy amerykańskich naukowców jak odbierają wypowiedzi po pierwszym poście.

 

Mam nadzieję że autor się nie gniewa, przynajmniej jego oferta będzie cały czas na pierwszym miejscu ponieważ zadbaliśmy o promowanie tej oferty :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wyrażenie zdziwienia nie jest jakimś obrażającym czy chamskim komentarzem, raczej zwraca uwagę na to że potencjalni nabywcy są "tuż za rogiem", ale czkają na refleksje ze strony sprzedającego co do ceny przedmiotu. Cóż jeśli można obrazić kogoś w ten sposób to bardzo mi przykro...

 

Nie uważam że mój nos jest dłuższy od np. obrońców uciśnionych sprzedających,dodatkowo nie wydaje mi się żeby jakiekolwiek miało znaczenie to że regulamin był pisany przez kobietę.

Edytowane przez cwic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, dziękuję bardzo za zainteresowanie.

Sprawa wygląda dla mnie bardzo prosto. Mam sprzęt w idealnym stanie, kupiony w Polsce (co jest moim zdaniem bardzo ważne) w teleskopy.pl.

Cena, być może faktycznie, początkowo była zbyt wysoka jak na giełdę, ale została zredukowana. Gdyby chciał ktoś znać powody sprzedaży - proszę bardzo - przesiadam się na 224MC i potrzebne na to fundusze. Gdy ktoś będzie zainteresowany, na pewno rozważy za i przeciw każdej oferty, czy to sklepu z Niemiec, czy sprowadzenia bezpośredniego z Chin, czy w końcu kupna ode mnie.

Nikt nie może mieć pretensji, że sprzedający chce sprzedać stosunkowo drogo, a kupujący kupić stosunkowo tanio.

Chyba tyle na gorąco.

Mała prośba na koniec - chyba nasza pasja ma łączyć, a nie dzielić.

Pozdrowienia,

Hubert

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.