Skocz do zawartości

Zorza Polarna


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Co tam będę dużo mówił - popatrzcie sami jak to widać w Poznaniu:

 

 

Zorza.jpg

 

Zorza1.jpg

 

Dzięki Michał. Wiem, że lepsze fotki przyniesiesz, ale póki co moje najlepsze ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zdjęcia nie są wstanie tego pokazać co się działo....

 

póki co tylko z cyferki, jutro mam nadzieję że będą również z negatywów !

 

1.jpg

 

pamiątkowe zdjęcie na tle zorzy !

od lewej: papatek, siostra papatka, Bartosz

2.jpg

 

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że mnie nie wywaliliście wcześniej... z miasta to była kaszana - oczywiście widziałem mieniące się słupki, ale to zielone po zsumowaniu się z łuną od miasta było ledwo co widoczne (no i musiałem stanąć na palcach na balkonie, żeby coś z tego zobaczyć)

 

w mieście tak:

zorza1.jpg

:-

 

- - -

 

chociaż tutaj trochę widać zielone... nawet widać jak się zmienia (o słupkach to już nie wspominam) wykonane w odstępie kilkunastu sekund

 

zorza4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że mnie nie wywaliliście wcześniej... z miasta to była kaszana - oczywiście widziałem mieniące się słupki, ale to zielone po zsumowaniu się z łuną od miasta było ledwo co widoczne (no i musiałem stanąć na palcach na balkonie, żeby coś z tego zobaczyć)

 

chociaż tutaj trochę widać zielone... nawet widać jak się zmienia (o słupkach to już nie wspominam) wykonane w odstępie kilkunastu sekund

 

Bartek, Pierwsza Twoja fotka jest lekko fioletowa, pozostałe inne. Możesz coś powiedzieć o ustawieniach? Czas? Balans bieli?

 

Moje mają po 40 sekund, balans bieli SUN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nawet nie ustawiałem balansu bieli - pierwsza rzeczywiście ma zbabrany balans, ale nie zmieniałem już kolorystyki...

 

naświetlanie: pierwsza 16 sek, dwie następne po 10 sek przy ISO 400, ale co z tego jak to jeden wielki syf... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.