Skocz do zawartości

Zamówienie do ZWO/ASI


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Dla Was to pewnie dobra informacja. Dla mnie zła (utopiłem sporo kasy w ostatnie akcje promocyjne). Cóż - ktoś inny na tym zarobi. Jakoś będę musiał z tym żyć :P

PS. Ja już przywyknąłem do tego, że jak się napracuję nad wprowadzeniem jakiejś marki, to za kilka miesięcy pojawia się w TPL, czy DO. Więc mój "ból d..." jest krótkotrwały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale satysfakcja z bycia jutrzenką nowości pozostaje :D

 

Haha... tylko tyle i aż tyle. Nie? :D

Mają szczęście, że chińczycy na ogół nie są słowni, bo oczywiście za to, co zrobiłęm tu ZWO miałem obiecaną wyłącznośc. Było minęło. Trzeba poszukać sobie nowego zajęcia, albo pójść na "wojnę" cenową, ale wtedy klienci by chyba za dużo zyskali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak, że TPL ciągną towar z niemieckiego TS-a być może i Astroshopu? Skoro miałeś wyłączność na towar ZWO, to polska strona Astroshopu powinna mieć zablokowaną opcję sprzedaży produktów ZWO? Tak jest w przypadku SW, gdzyż na Polskę przedstawicielm jest DO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AstroKing ??

 

Widzę, że buzująca w Tobie energia do działania musi znajdować ujście :)

 

Wiesz co, muszę mieć swój mały kramik uporządkowany. To jest taki mój mini światek, w którym sobie dziergam od lat. Tylko produkty, które rozumiem i które i tak używam/sprzedaję znajomym. Tylko tyle.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak, że TPL ciągną towar z niemieckiego TS-a być może i Astroshopu? Skoro miałeś wyłączność na towar ZWO, to polska strona Astroshopu powinna mieć zablokowaną opcję sprzedaży produktów ZWO? Tak jest w przypadku SW, gdzyż na Polskę przedstawicielm jest DO.

 

Chińska "wyłączność" jest z natury umowna ;) Uznali, że marka jest na tyle silna już w PL, że można zbierać żniwa i sprzedawać przez każdego, kto chce.

Przecież ich nie zbanuję teraz na AP :D...

 

Jestem trochę zły, bo zrobili to akurat w momencie kiedy dogrywaliśmy zasady, akcje promocyjne, i parę innych rzeczy na najbliższe kilka kwartałów. Ekstremalnie niepoważne, bo zainwestowałem w ściągnięcie kamer na stock + 3 drogie kamery (w tym ASI071), które miały iść w testy po userach AP.

 

Życie :) Za dużo mamy sklepów w PL :DDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AstroKing to nowy sklep, działający?

 

Działający. Tak jak pisałem - to bardziej uporządkowana forma tego, co i tak robię na forum. Mam mniej pracy z wysyłaniem ofert, czy numeru konta, itp ;)

 

No i nie nazywałbym tego sklepem - to raczej taki malutki "butik" astro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Działający. Tak jak pisałem - to bardziej uporządkowana forma tego, co i tak robię na forum. Mam mniej pracy z wysyłaniem ofert, czy numeru konta, itp ;)

 

No i nie nazywałbym tego sklepem - to raczej taki malutki "butik" astro.

Adam, super sprawa! Miło popatrzeć na fajny sprzęt i to w dobrych cenach :) Życzę powodzenia!

 

A co do TPL, to jak porównałem kilka kamerek, to jednak Adam wypadasz lepiej :) Choć TPL zawsze miało dobre ceny, to u Ciebie jest jeszcze fajniej. No szkoda, że ZWO nie dotrzymało słowa. Choć konkurencja jest raczej pozytywnym czynnikiem napędzającym rozwój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, super sprawa! Miło popatrzeć na fajny sprzęt i to w dobrych cenach :) Życzę powodzenia!

 

A co do TPL, to jak porównałem kilka kamerek, to jednak Adam wypadasz lepiej :) Choć TPL zawsze miało dobre ceny, to u Ciebie jest jeszcze fajniej. No szkoda, że ZWO nie dotrzymało słowa. Choć konkurencja jest raczej pozytywnym czynnikiem napędzającym rozwój.

 

Konkurencja jest zawsze dobra (niekoniecznie dla siebie wzajemnie :)))

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.