Skocz do zawartości

Trzy noce w Odernem


panasmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Wspaniały opis, czytałem z zapartym tchem!

Udało Ci się przenieść mnie w te niezapomniane mroźne noce. Czytając to trochę żałuję, że nie przyłączyłem się do Was na dłużej w wizualnym podziwianiu Wszechświata. Ale trudno było mi pogodzić to z fotografowaniem, które tak mnie pochłonęło. Na usprawiedliwienie powiem, że 3 tygodnie po zlocie w Odernem byłem na nartach w schronisku na Hali Miziowej (1300 m. p. p. m.), wytaszczyłem tam Syntę 8" i przez 3 noce, również na mrozie dzielnie wyszukiwałem (ręcznie, bez GO TO) wiele z obiektów również tych opisanych przez Ciebie.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.