Skocz do zawartości

Obiektyw Canon EF 100/2,8 Macro USM


jutomi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na sprzedaż bardzo dobry obiektyw fotograficzny Canon 100/2,8 EF Macro USM.

1..JPG

2..JPG3..JPG

W zestawie:

- obiektyw,

- oba oryginalne dekielki

- GRATIS – filtr Hoya Stylight 1B o wartości kilkudziesięciu złotych

 

Obiektyw zakupiony dwa lata temu. Jestem jego drugim właścicielem Przez ten czas bardzo dobrze współpracował z moim Canonem 60d.

 

Chociaż nie wybierałem obiektywu spośród kilku, uważam że trafiłem na udany egzemplarz. Na dowód przesyłam zdjęcie fragmentu Drogi Mlecznej przymknięte o jedną działkę przysłony. Gwiazdki są punktowe praktycznie do końca narożników przy matrycy APS-C.

5. DROGA MLECZNA Z M16 I M17.JPG

 

Dodatkowo załączam zdjęcie dekielka zrobione na pełnej dziurze f/2,8 do oceny poziomu AC i jakości bokehu.

4..JPG

 

Wygląd obiektywu również jest bardzo dobry. Żadnych rys na optyce; na obudowie typowe ślady użytkowania. Od początku z filtrem, który dorzucam gratis. Pierścień ogniskowania pracuje płynnie, z prawidłowym oporem.

 

Powód sprzedaży: makrofotografia mnie nie wciągnęła, więc planuję przesiadkę na jaśniejszy obiektyw o podobnej ogniskowej

 

Cena 1050zł + koszt przesyłki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.