Skocz do zawartości

Monopod Manfrotto XPRO over 4S + Nóżki FluidTech + Głowica 234 RC


Snejk

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
Na sprzedaż wystawiam zestaw, który śmiało można nazwać "marzeniem filmowca i fotografa", ale który przyda się również lorneciarzom. :) Zanim przejdę do szczegółów uściślę, że do wszystkich elementów posiadam oryginalne pudełka i paragony, a sam sprzęt jest w perfekcyjnym stanie. Gdyby nie fakt, że posiadam go od kilku miesięcy śmiało oceniłbym go jako nowy. Pozostały jeszcze 22 miesiące gwarancji!
Podstawą zestawu jest monopod Manfrotto XPRO over 4S (MMXPROA4) o maksymalnej wysokości 180 cm. Zatrzaski pewnie trzymają wszystkie sekcje, zapewniając stabilność nawet przy pełnym rozłożeniu oraz maksymalnym obciążeniu.
Do monopodu dokupiłem nowość Manfrotto, czyli nóżki FLUIDTECH BASE, które posiadają regulowaną, obrotową głowicę kulową. Zapewnia to wyjątkowo płynne ruchy kamerą lub aparatem. Można je unieruchomić w pionowej pozycji lub odkręcić, nakładając na końcówkę monopodu gumową zaślepkę (oczywiście, mam ją w zestawie).
Na szczycie monopodu znajduje się prosta głowica Manfrotto 234 RC z szybkozłączką i blokadą bezpieczeństwa.
Zachęcam do kontaktu. Na pewno się dogadamy! Mogę wysłać sprzęt za pobraniem oraz ze stosownym ubezpieczeniem lub umówić się na odbiór w Krakowie. :)
Cena: 600 zł z wliczoną przesyłką
Astropozdrówko,
Snejk

 

zestaw1.jpgmanfrotto1.jpgmanfrotto2.jpgmanfrotto3.jpgmanfrotto4.jpgmanfrotto5.jpgfluidtech1.jpgglowica234rc1.jpg

MONOPOD MANFROTTO XPRO OVER 4S
Maksymalna wysokość: 180 cm
Długość złożonego monopodu: 56,8 cm
Maksymalne obciążenie: 8 kg
Waga: 0,7 kg
Ilość sekcji nóg: 4
Mocowanie aparatu: śruba 1/4"
Mocowanie statywu: śruba 3/8"
NÓŻKI MANFROTTO FLUIDTECH BASE
Wysokość: 11.5 cm
Waga: 0.45 kg
Maksymalne obciążenie: 8 kg
GŁOWICA MANFROTTO 234 RC
Wysokość: 6 cm
Waga: 0.27 kg
Maksymalne obciążenie: 2.5 kg
Przechył w pionie: -90° +90°
Mocowanie aparatu: śruba 1/4"
Mocowanie do statywu: gwint 3/8"
Edytowane przez Snejk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.