Skocz do zawartości

[S] Teleskop SCT 11" SW/Celestron wymiatacz planetarny


Adam Tomaszewski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Sporo zmian się szykuje w moim życiu i z wielkim bólem serca muszę sprzedać ten wspaniały sprzęt - SCT 11" SCT/Celestron F10. Obserwacje z małego balkonu od północnej strony raczej do ciekawych nie należą a tachanie tego po schodach to nie na mój kręgosłup.

Prawdziwy pogromca planet i Księżyca ;) Jeden z najlepszych sprzętów planetarnych przez jaki patrzyłem/fotografowałem.

 

Płyta korekcyjna z powłokami XLT Starbright. Stan mechaniczny i optyczny bardzo dobry, płyta lekko zakurzona, można szybko przeczyścić mikrofibrą i płynem baadera.

W komplecie znajduje się:

Teleskop SCT SW/Celestron 11" F10

- szukacz 8x50

- odrnośnik Orion Flexi Shield

- filtr słoneczny w oprawie 11" w drewnianym pudełku

- maska bathinowa do ustawiania ostrości

- dwie szyny: Baader - Losmandy i Vixen

- oryginalny karton i styropiany

 

Wyciąg GSO widoczny na zdjęciach nie wchodzi w skład zestawu.

 

Za dodatkową opłatą mogę sprzedać wyciąg Baader Steeltrack lub osobno ale dopiero po sprzedaży teleskopu.

 

Za całość chcę 5000 zł + wysyłka kurierem ubezpieczonym DHL - 50 zł. Jest to wyjątkowo dobry egzemplarz zważywszy na duży rozrzut jakości wśród teleskopów SCT tej klasy. Załączam też kilka przykładowych fotek wykonanych tym sprzętem.

 

P.S Spokojnie to nie koniec z moim astrofoto planetarnym tylko mała przerwa, 30tka dobija nieubłaganie, czas myśleć o założeniu rodziny :)

sct1.jpg

sct2.jpg

sct3.jpg

sct4.jpg

sct5.jpg

ksiezyc8final.jpg

ksiezyc18final.jpg

ksiezyc21i22.jpg

panorama1final.jpg

panorama2final.jpg

Edytowane przez Adam Tomaszewski
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.