Skocz do zawartości

Nowa lepsza strona astrokraka!!!!!!!!!


Adam Tomaszewski

Rekomendowane odpowiedzi

dwie rzeczy, ktore z marszu trzeba zmienic. Pierwsza, albo jezyk angielski, albo polski. Nie mieszac. Druga rzecz - dopracowac szczegoly. Gdzie niegdzie widzialem przysiadke realizujacego projekt, w przypadku optymalizacji prewek. Trzecia to juz intuicja. Trzeba sie na nowo przyzwyczaic do nowego ukladu, ale da sie zrobic.

 

Pierwsze wrazenie. Super. Drugie - trzeba sie zastanowic. Trzecie - jest niezle, ale to nie koniec. Sam pomysl zmiany wizerunku jak najbardziej trafny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intro ladne. Choc moze byc lepsze. Splywajacy ekran zastanawia przez sekunde, potem... to samo. Czyli nowe intro, w lepszym stylu. BARDZIEJ JEDNAK ZWIAZANE Z FIRMA. Krotki slajshow z wykorzystaniem wspolczesnych trendow i nawiazujacy do astro ale w bardziej przyziemny sposob, choc i haslo mozna zastapic bardziej wyrafinowanym. A na koniec slajdshow, jego ostatnia odslona - przykladowo: rozgwiezdzone czarne niebo. Na jego tle teleskop. W poblizu kobieta i mezczyzna, ktorzy spogladaja na owe niebo, trzymajac sie za rece. Wiecej ciepla :) To moje sugestie. Moge sie mylic ale wiem ze bedzie lepiej :) I tak trzymac! :) Ot, moje zdanie, moze gdzie niegdzie troche oklepane. Ale amatorska i profesjonalna astronomia powinna moim zdaniem sie z tym wszystkim kojarzyc. Szczegolnie ta milosnicza. PTMA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze warto dorobic dzial na... nie pogode. Kiedy nasz teleskop pozostanie w domu, bo leje deszcz. Zabieramy nasz podreczny foto sprzet, i idziemy fotografowac pioruny, ulewy, przyrode... :shock: Warto oprocz aparatu zabrac butelke lejdejska, i miec ja w plecaku. Wtedy zaden piorun nie straszny.

 

Co do butelki zart, co do dzialu o nie pogodzie - wcale nie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 1200x przy takiej srednicy dobrze wykonanego lustra teleskopu... tez mi sie to podoba i to calkowicie mozliwe, w przypadku odpowiednich warunkow atmosferycznych :) Jowisz przez 1200x wizualnie to potega :) O Ksiezycu nie wspomne! Wystarczy dobre 800x i mamy jazde bez trzymanki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Cheers:

 

Rzeczywiscie, brak pl jezyka, brak tez paru szczegolow np. info o firmie, albo ze logo astrokrak powinno raczej kierowac na glowna strone sklepu, ale to Janusz pewnie bedzie na biezaco uzupelnial.

Przycisk "pomin intro" moglby byc wiekszy a przy kliku w samo tez moglbym ladowac w sklepie (wiem, wiem, moge od razu wchodzic do http://www.astrokrak.pl/sklep/)

Szkoda tez ze nie ma przy produktach info "dostepnosc" (jak np. w himpolu)

 

Niezla rzecza jest na pewno mozliwosc dodania recenzji sprzetu, co klienci astrokraka mogliby juz zaczac uzupelniac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się Koledzy że nowa stronka już o wymogach europejskich się Wam spodobała i liczę że wyłapiecie (info na maila proszę) jeszcze wiele błędów czy niedociągnieć aby ją ostatecznie doszlifować by była w pełni funkcjonalna.

Pliki umieściliśmy z Piotrem C. na serwerze wczoraj po 22h i udaliśmy sie na sobotnie dobrze schłodzone piwko w sześciopaku, jakież było nasze zdziwienie jak o 00 30 przeczytaliśmy już pierwsze forumowskie komentaże i odnotowaliśmy równo 1500 wejść na naszą nową stronę za pierwsze dwie godziny jej egzystencji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole i sobie dodać parę słów.

Strona naprawdę robi wrażenie i jest o wiele lepsza od poprzedniej wersji.

Uważam jednak że podobnie jak w Delta Optical powinna być na bierząco aktualizowana informacja o dostępności (w magazynie bądź na zamówienie [przy tym czas realizacji]).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedno mnie niepokoi. W opisie żadnego teleskopu nie jest napisane co jest w zestawie. Żadna wzmianka o standardowych okularach. Czyzby do teleskopów Astrokraka już nie dodawano do zestawu okularu Plossl 25 mm, a do sprzętu Oriona dwóch okularów jak to bywalo dawniej? Jedynie w przypadku niektórych Orionów napisane jest o wyposażeniu, a to bardzo ważne dla klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.