Skocz do zawartości

Nowa lepsza strona astrokraka!!!!!!!!!


Adam Tomaszewski

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacji będzie zapewne sporo a pierwsza o przeoczonych, zestawowych okularach Plossla 10 i 25mm w Orionach i Plosslu 25 w teleskopach Astrokrak :salu:

Szukajcie dalej, będę wdzieczny za wszelkie merytoryczne uwagi o działaniu strony :lol:

W związku z tym, że niektórym z Was wyświetlają się ceny w dolarach i teksty

częściowo po angielsku informuję, że jest to prawdopodobnie spowodowane używaniem wersji systemu Windows innej niż polska lub ustawieniem lokalizacji innej niż dla

naszego kraju. Za kilka dni będzie to poprawione, kiedy oficjalnie ukaże się

angielska wersja strony i będzie można z niej dokonywać wyboru języka i

waluty.

Wwłaśnie nad tym intensywnie pracujemy :komp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie to jedno. Europa Srodkowa (ISO), czyli tak jak byc powinno wszystko jest ok. z polskimi ogonkami. Mi chodzi np. o to aby jak jest strona w wersji angielskiej, to nie mieszac naglowkow poszczegolnych modulow strony napisanych po polsku, z angielskim tekstem. Ale to wszystko bedzie pewnie z czasem aktualizowane i poprawione. Generalnie stronka bardzo fajna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 1200x przy takiej srednicy dobrze wykonanego lustra teleskopu... tez mi sie to podoba i to calkowicie mozliwe, w przypadku odpowiednich warunkow atmosferycznych :) Jowisz przez 1200x wizualnie to potega :) O Ksiezycu nie wspomne! Wystarczy dobre 800x i mamy jazde bez trzymanki :)

 

Chyba mówisz o Chile :roll:

 

___________________________________________________________________________

 

Oby za zmianami kosmetycznymi poszła też zmiana mentalności firmy :salu:

Bez aktualizacji dostępności Januszu się nie obędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do wątku "Synta vs Antares":

http://www.astro-forum.org/Forum/viewtopic.php?t=5657

 

Pan Janusz napisał, że od tamtej pory Antares będzie miał o dwa centymetry wieksze lustro a ogniskowa i cena pozostaną bez zmian. Na stronie napisane jest jednak o lustrze 230 mm. Czy ta promocja juz była?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedną uwagę przy teleskopach wykonywanych przez pana Janusza przy Antaresie jest taka wzmianka: "Teleskop tylko na zamówienie. Czas realizacji ok. 3 mies." Czy to było zamierzone czy też jest to jakaś pomyłka bo przy reszcie teleskopów firmowych nie ma tej wzmianki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W związku z tym, że niektórym z Was wyświetlają się ceny w dolarach i teksty

> częściowo po angielsku informuję, że jest to prawdopodobnie spowodowane używaniem

> wersji systemu Windows innej niż polska lub ustawieniem lokalizacji innej niż dla

> naszego kraju.

 

Od win$hita to nie zalezy. U mnie pod Mozz mam USD i ENG, a pod MSIE 4 (zwanym tez - calkiem slusznie - M$hitIE ) mam PL i PLN. Musicie popracowac :D

 

A kodowanie?

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1">

 

Czyli tez nie po naszemu ale to tez mozna latwo zmienic :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W związku z tym, że niektórym z Was wyświetlają się ceny w dolarach i teksty

> częściowo po angielsku informuję, że jest to prawdopodobnie spowodowane używaniem  

> wersji systemu Windows innej niż polska lub ustawieniem lokalizacji innej niż dla

> naszego kraju.

 

Od win$hita to nie zalezy. U mnie pod Mozz mam USD i ENG, a pod MSIE 4 (zwanym tez - calkiem slusznie - M$hitIE ) mam PL i PLN. Musicie popracowac  :D  

 

A kodowanie?

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1">

 

Czyli tez nie po naszemu ale to tez mozna latwo zmienic :P :wink:

Dzięki za info. Język strony zależny jest od wersji językowej Windozy, ustawień lokalizacji, lub konfiguracji niektórych przeglądarek. Dla użytkownika zza granicy strona ma się domyślnie wyświetlać w jęz. angielskim (jeszcze nie gotowa), z możliwością przełączania języków i walut (będzie wkrótce). Kodowanie jest raczej ok, bo w wersji angielskiej nie będzie polskich tekstów, ale muszę to jeszcze sprawdzić w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.