Skocz do zawartości

Ciemność


Rekomendowane odpowiedzi

jest złym przykładem, bo skoro nazywamy to falą poprzeczną, to występuje przekazywanie energii a ruch jednej cząstki jest powodowany przez ruch sąsiedniej. prędkość fali nie może więc być większa od prędkości światła.

 

prędkość wyobrażonego czegoś, wytworzonego przez niezależnie poruszające sie cząstki nie ma takich ograniczeń, ale to już wtedy nie nazywa sie fala.

Ok, racja. Fala nie przekroczy prędkości światła, choć jej prędkość ruchu poziomego może być znacznie większa, niż pionowego (umownie). Faktycznie słaba analogia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Więc jaką?

 

Odpowiem ci pytaniem na pytanie a jaką wage ma Foton weś wage i sobie go zwarz i podziel sie ta informacja

 

 

Co do Ciemnosci nie jestem zwolennikiem tego ze to ciemnosc zabija fotony,mysle ze to właśnie fotony zabijają ciemnosć :smokin:

dlatego ciemnosc nie może wyprzedzić Fotonów a jesli nie może tego zrobić to nie jestesmy w stanie sprawdzić co jest szybsze Panowie.

ale z mojego powyższego postu stwierdzam ze ciemnosc jest szybsza od fotonu.

Zapalając latarke nie jesteś w stanie zabic fotonów Ciemnoscią ,zakryc ciemnoscią swiatło,Lights Gone.Nawet w najodleglejszych zakątkach ciemnosci wygenerowany foton bedzie istniał ,na odwrót tego nie zrobisz

Pozdrawiam

Edytowane przez skuter202
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odpowiem ci pytaniem na pytanie a jaką wage ma Foton weś wage i sobie go zwarz i podziel sie ta informacja

 

 

wychodzi różnie w zależności od modelu - według danych katalogowych fotony 604 i 704 ważą 4165 kg, foton 824 i 904 - 4635 kg ^_^

polmot_foton_824.jpg

http://agroport.pl/topic/435-pol-mot-foton-604-704-824-904/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybsza jest moja myśl, znasznie szybsza od szybkości ciemności (względem innej ciemności,

ponieważ nie istnieje szybkość bezwzględna z wyjątkiem szybkości światła (w próżni).

 

Moja myśl porusza się z tak nieprawdopodobną prędkością, że po przeczytaniu

poczatkowego opisu problemu zupełnie automatycznie zamknąłem stronkę

Astropolis, musiało tu nastapić jakies szczególne sprzężenie mózg - dłoń.

 

Z szybkością nadświetlną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.