Skocz do zawartości

Astrozlot Bieszczady 2017 - relacje


Pav1007

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga! Poniższy wpis zawiera lokowanie produktu!

 

Mieliśmy taki paradoks na zlocie - gdzie się człowiek nie ruszył, tam jakiś Nikon. W porównaniu do jesieni, kiedy nie mogłem znaleźć nikogo kto poratowałby ładowarką do baterii tejże firmy, w Stężnicy niczego z pod tego znaku nie brakowało :)

 

Najpierw mieliśmy przybliżenie 100-letniej historii marki czego (jako miłośnik historii wszelakiej optyki) słuchałem jak dobrej opowieści:

 

DSC_0966.JPG

 

Następnie za testy potężnego zestawu lornetek zabrało się zacne grono ekspertów:

 

DSC_0912.JPGDSC_0960.JPGDSC_0963.JPG

 

W swoim naturalnym środowisku można było dostrzec również przedstawiciela gatunku Homo Binocularis:

 

DSC_0928.JPG

 

...i właściwie wszystkich, którzy akurat kręcili się w okolicy:

 

DSC_0933.JPGDSC_0934.JPGDSC_0977.JPGDSC_0971.JPGDSC_0929.JPG

 

 

W końcu na miejsce dotarła nowa perełka od Nikona, której sprzedaż pozwoliłaby opłacić zakwaterowanie dla prawie całego zlotu :D

 

DSC_0012.JPGDSC_0016.JPG

  • Lubię 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w moją Astromafię. Miałam obawy, że nie zbierze się odpowiednia ilość osób albo, że nie będzie się wam podobało, a wyszło naprawdę fajnie. Mam nadzieję, że na następnym zlocie również znajdą się chętni do gry. :)

Czas odkryć karty ;) Nie wiem jakim cudem za każdym razem miałem tę samą. Dziękuję za wszystko, zlot był mistrzowski!

 

mafia.jpg

 

Edytowane przez lopezhot
  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Poniższy wpis zawiera lokowanie produktu!

Mieliśmy taki paradoks na zlocie - gdzie się człowiek nie ruszył, tam jakiś Nikon. W porównaniu do jesieni, kiedy nie mogłem znaleźć nikogo kto poratowałby ładowarką do baterii tejże firmy, w Stężnicy niczego z pod tego znaku nie brakowało :)

Najpierw mieliśmy przybliżenie 100-letniej historii marki czego (jako miłośnik historii wszelakiej optyki) słuchałem jak dobrej opowieści:

Następnie za testy potężnego zestawu lornetek zabrało się zacne grono ekspertów:

W swoim naturalnym środowisku można było dostrzec również przedstawiciela gatunku Homo Binocularis:

...i właściwie wszystkich, którzy akurat kręcili się w okolicy:

W końcu na miejsce dotarła nowa perełka od Nikona, której sprzedaż pozwoliłaby opłacić zakwaterowanie dla prawie całego zlotu :D

O jak ty mnie dobrze zrobiłeś.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bellatrix

Ciekawe... ja miałam zupełnie odmienne wrażenie: zdawało mi się, że upłynęły nie cztery dni, tylko co najmniej dwa tygodnie. Jedne z najpiękniejszych chwil, jakie pamiętam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Ludzie. Jadąc na zlot (podziękowania dla Blondasa!) czekałem z niecierpliwością na ponowne spotkanie z jednymi i poznanie kolejnych. Miałem nawet w głowie ułożoną listę osób, na poznaniu których zależało mi najbardziej...MateuszW, Hans, dziki, Lukasz83, Grzędziel, AgentSmith, Agatek, Tayson, Miszuda...Udało się ze wszystkimi przynajmniej krótko pogadać, każdą osobę poznałem w nieco innych okolicznościach (Hansa nawet na raty), żadnej znajomości absolutnie nie żałuję. Nawet Amadeusz jak na gorola z Sosnowca jest naprawdę równym gościem ;) Oczywiście ogromną przyjemnością było spotkać po raz kolejny mieszkańców Drwala, Kołodzieja i Garncarza. Do następnego, gdziekolwiek się zobaczymy ;)

Każdy moment w towarzystwie Adeli to niesamowite doświadczenie ;) Poza tym strasznie się cieszę, że udało się chwilę pogadać z Jackiem Palą o kulisach kopulacji w Polsce ;) Na bank o kimś istotnym zapomniałem...

 

Nosz błagam Cię Daniel... Na prawdę mnie obrażasz:P Czytaj pod profilowym skąd jestem! A jak nie zapamiętasz, to przypominam:

 

 

PS. Miło, że chciałeś mnie poznać ;) I ja się cieszę, że tylu z Was udało się spotkać i choć z częścią porozmawiać i miło spędzić czas :)

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.