Skocz do zawartości

Astrozlot Bieszczady 2017 - relacje


Pav1007

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł, ale do dupy taki zlot, wszystko ponure, zero uśmiechu (no Ula szczerzy zęby), nosy w dół, zasępieni. Pieprzone astronomy, nawet się bawić nie potrafią.

 

Ja na przykład bawiłem się doskonale - o czym wkrótce w dłuższym elaboracie się wywnętrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do dupy taki zlot, wszystko ponure, zero uśmiechu (no Ula szczerzy zęby), nosy w dół, zasępieni. Pieprzone astronomy, nawet się bawić nie potrafią.

 

Prowokujesz do tego, żebym wrzucił nagrania z sobotniej nocy w Małej Dziupli, ale niestety nie chcę mieć Pawła Radomskiego za wroga :lol::D

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Od lewej stoją, Pochylający się AgentSmith, Czerwony Grzędziel, Szymek_O (nie wiem jak go określić) i podekscytowany MateuszW (nie wiem czy widzicie, ale jest Zły Dotyk na montażu) :-)

attachicon.gifIMG_4708.jpg ...

Oj montaż się zapadał w ziemi (dobra mina do złej gry ;P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
20 godzin temu, Agent Smith napisał:

@Paether (choć nadal nie wiem jak to się wymawia! :))

Spoko ;) Sam już się gubię. Pierwotnie było po prostu "Peter" zamiennie z "Piter" a dodatki pojawiły się jak zakładałem swojego pierwszego maila (jakieś 15 lat temu). Miało to za zadanie oszczędzić mi problemów z "zajętym loginem" przy zakładaniu wszelkiego rodzaju kont w internetach. Sprawdza się znakomicie ;)

 

Skoro bawimy się w typowanie w plebiscycie na "NAJBARDZIEJ NIEDOPASOWANY RYJ" ! to moje typy:

 

1. Mateusz  - wiadomo

2. Agent Smith - dokładnie odwrotne zdziwienie (nawet po lekkim przygotowaniu przez wątek o zlotach w przeszłości) :D

3. Miszuda - spodziewałem się bardziej poważnego naukowca, a tu "wydupiej" z Sosnowca Piekar :)

 

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Paether napisał:

Spoko ;) Sam już się gubię. Pierwotnie było po prostu "Peter" zamiennie z "Piter" a dodatki pojawiły się jak zakładałem swojego pierwszego maila (jakieś 15 lat temu). Miało to za zadanie oszczędzić mi problemów z "zajętym loginem" przy zakładaniu wszelkiego rodzaju kont w internetach. Sprawdza się znakomicie ;)

 

Skoro bawimy się w typowanie w plebiscycie na "NAJBARDZIEJ NIEDOPASOWANY RYJ" ! to moje typy:

 

1. Mateusz  - wiadomo

2. Agent Smith - dokładnie odwrotne zdziwienie (nawet po lekkim przygotowaniu przez wątek o zlotach w przeszłości) :D

3. Miszuda - spodziewałem się bardziej poważnego naukowca, a tu "wydupiej" z Sosnowca Piekar :)

 

 

 

Łatka do końca życia... :D

 

18 godzin temu, Agent Smith napisał:

No, z tym Sosnowcem to wiele ryzykujesz, wiesz o tym? ;)

 

O to to! Pilnuj się! ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/23/2017 at 2:10 AM, Agent Smith said:

 

Koledze nr 3 (pamiętam osobę, ale nie pamiętam ksywki - kolega Don Pablita...) za cierpliwe pokazywanie nam Słońca i niewiarygodnych zachodzących
na nim turbulencji i bulgotów i - przepraszam księdza cenzora -  wytrysków przez swoje etalony (czy jak to się nazywa).

Nigdy tego cuda wcześniej nie widziałem, a jako aktywny członek Sekcji Obserwatorów Słońca PTMA w latach 70-tych ubiegłego wieku, zliczający w każdy możliwy dzień magiczne liczby Wolfa na ekranie z brystolu, bardzo chciałem zobaczyć.

O ile się nie mylę, tym kolegą był zdaje się sam @Lukasz83 !

Dzięki, ale  tyle z tego mam, że teraz bym telep do Słońca chciał mieć... buu :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.