Skocz do zawartości

60-tka w budowie ---zdjęcia


PiotrZ

Rekomendowane odpowiedzi

Panie populisto, czas zaktualizowac dane :):ha: Ubawiles mnie swoimi moralami jak za starych czaswo. Nie jestem adminem, nie jestem nawet w Radzie forum. Jak zwykle strzelasz kula w plot. Chlopie, masz tyle lat, a ...

 

Gadasz glupoty, wiec dla swojego wlasnego szacunku juz lepiej nie zabieraj glosu, bo naprawde te ataki na moja osobe wygladaja komicznie :) Szczegolnie ta "teoria" ze niby ja zbanowalem Pleszke, kiedy juz od 2 tygodni mnie tu "nie ma" :) Twoje historie warte sa tyle, co i ta o "moich lapowkach"! Oj fantasta, fantasta... mniej tv, mniej nerwow :)

 

Idą Święta, Święta refleksyjne, życzę każdemu oprócz spokoju i wypoczynku także chwili zastanowienia nad swoją rolą w zaistniałych zdarzeniach.

 

Ciekawe? A ty jak zwykle nie mogles sobie odmowic "udzialu w zaistnialych zdarzeniach" :)

 

PS. Mam nadzieje, ze rada wyczysci ten watek, bo to naprawde robi sie zenada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No postawe Dawida to akurat mozna zrozumieć. Należy z PitremZ do wspólnego klubu "Syriusz" więc 60-70cm z Astrokraka to też jego sprzęt obserwacyjny.

 

Nie rozumiem natomiast ludzi, którzy niemając nic wspólnego ze sprawą i to żadną poza opowieściami jeżdżą na nieswoim. Nie rozumiem również rozbawienia z zaistniałej sytuacji. Jeżeli coś jest niesmaczne to z czego się tu cieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość leszekjed

Jesion, ja jestem może stary i to widać ale Ty jesteś cynicznym oportunistą i tego niestety nie widać.

Czas chyba wynosić się stąd i to na stałe.

Na koniec pozdrawiam wszystkich.

L.J.

Właśnie poprosiłem administratora o zlikwidowanie mojego konta na forum. W związku z tym proszę kolegów, którzy chcieliby się przez forum ze mną porozumiewać, aby korzystali z konta prywatngo leszekjed@wp.pl

L.J.

Edytowane przez leszekjed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze są panowie fakty: 60-ki nie ma. To jest fakt.

 

 

O ile się nie mylę ma (miała) być gotowa na zlot w Bieszczadach. Jeżeli tak, to poczekajmy jeszcze tych parę dni i wtedy sprawdzimy i ocenimy ile było warte słowo Janusza (wiem o wcześniejszych terminach, więc proszę nie przypominać).

Niestety w tej chwili Janusz nie może się wypowiedzieć na forum, czy jest to realne. Ja liczę na to, że 60-ka stanie w Roztokach, ku radości i satysfakcji Piotra, którego cierpliwą postawę podziwiam. Gdyby tak potrafili zachować się wszyscy uniknęlibyśmy wielu niepotrzebnych potyczek słownych (staram się to nazwać delikatnie).

Jedność buduje, niezgoda rujnuje. Chciałbym, aby ta jedność dotyczyła wszystkich miłośników astronomii.

 

Pozdrawiam

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że po zakończeniu całej sprawy Piotr będzie mógł napisać niezłą książkę pt. "Jak powstawał mój teleskop, czyli przez trudy do gwiazd", a młodzi adepci nocnego nieba będą ją czytać z wypiekami na twarzy. :D

Chyba, że do sfinalizowania nie dojdzie (wyplułem te słowa) i wtedy powstanie thriller pt. (tu wpiszcie swoją propozycję).

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie opanujcie się bo coraz więcej wątków na tym forum kończy się zbędnymi dyskusjami i klutniami co robi się niesmaczne do tego stopnia , że coraz rzadziej wchodzę na tą stronę :-((( i uważam że jak tak dalej będzie to nikt nie będzie tu zaglądal.

 

 

Co do 60-ki to poczekajmy cierpliwie do "Bieszczad" (to już na dniach) .

jak telep nie będzie ukończony to Astrokrak ma mówiąc brzedko prze.....e

a jeśli będzie gotowy to może to być "kawal męskiej przygody" :ha:

i każdy z przyjemnością poluka :banan:

 

 

Przy okazji :

Wesolych i spokojnych świąt dla wszystkich astromaniaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek-gigant dobiega do szczęśliwego końca . Dzisiaj pierwsze światło z 60-tki testują Janusz P , Mirek Dymek i Jurek B . W środę jedziemy z Dawidem do Krakowa po teleskop i potem hen jak droga prowadzi prosto w Bieszczady .

 

kolu1.jpg

 

 

 

kolu2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest znacznie większy od 50ki !!! Robi wrażenie. Gdyby nie Jurek i Mirek jako skala porównawcza :) to bym pomyślał że to 50ka :D

Jescze dziś czekamy na pierwsze relacje z pierwszych obserwacji.

 

Ale widze że Janusz 70ki nie da rady zrobić ... sufit go nie puści...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.