Skocz do zawartości

Na zlocie wieloryby grały w hokeja :)


MateuszW

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się przyjrzysz dokładniej swojej pracy to na pewno zauważysz dwa podstawowe mankamenty: mało kolorowe gwiazdki i cukierkowo kolorowe galaktyki. Warto popracować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak się przyjrzysz dokładniej swojej pracy to na pewno zauważysz dwa podstawowe mankamenty: mało kolorowe gwiazdki i cukierkowo kolorowe galaktyki. Warto popracować...

Hmm, faktycznie gwiazdki ciut za plackowate i mało kolorowe. Poprawiłem, jak teraz ocenisz?

Moim zdaniem teraz kolorowość gwiazdek dorównała kolorowości galaktyk, więc stonowanie tych drugich nie ma sensu :) Generalnie ciągle zastanawiałem się, czy nie przesadziłem z tymi galaktykami (zarówno kolor jak i szczegół). Sam nie wiem, jutro na to zerknę jeszcze.

Wieloryb, kij LRGB ps crop small.jpg

 

 

Ja tylko powiem, że zdjęcie mi się bardzo podoba! Nie tylko tytułowi (świetny tytuł!) bohaterzy, ale też subtelnie ujęci mistrzowie drugiego, trzeciego, etc... planu! :)

Oj tak, jest trochę tej drobnicy. Chciałem bardziej skadrować zdjęcie, żeby to był prostokąt, a nie kwadrat, ale nie mogłem sobie darować wycięcia tych dwóch maciupich spiralek z góry i dołu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, jest lepiej ale.. To zdjęcie wygląda trochę jak bikolor - jest tylko niebieski i mocno nasycony czerwony. Brak pomarańczowych, białych gwiazdek. Ja oczywiście piszę o swoich wrażeniach, inni mogą to widzieć po swojemu. I ten bardzo niebieski kij hokejowy.... Coś bym jeszcźe pokombinował ale nie na szybko, za kilka dni od nowa, powoli, krok po kroku. Obrobka to nie wyścig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź opcję Gausian Blur dla koloru na gwiazdach.

Dokładnie ją zastosowałem :)

 

Mateusz, jest lepiej ale.. To zdjęcie wygląda trochę jak bikolor - jest tylko niebieski i mocno nasycony czerwony. Brak pomarańczowych, białych gwiazdek. Ja oczywiście piszę o swoich wrażeniach, inni mogą to widzieć po swojemu. I ten bardzo niebieski kij hokejowy.... Coś bym jeszcźe pokombinował ale nie na szybko, za kilka dni od nowa, powoli, krok po kroku. Obrobka to nie wyścig.

Ok, to jest dobry pomysł. Problem tylko taki, że mogę nie mieć teraz czasu na spokojną obróbkę... nic, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.