Skocz do zawartości

Gotowy zestaw astrofoto/wizual lub czesci - dziecko w drodze!


teserakt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,




Spodziewam się narodzin dziecka i ze względu na potrzeby finansowe jestem zmuszony sprzedac swoj sprzet. Wszystkie czesci skladowe sa ogolnie znane wiec nie bede sie rozpisywal nad ich szczegolami naturalnie na priv moge opisac wszystko.




Mozna nazwac to gotowym zestawem dla rozpoczynajacych przygode astrofoto z opcja wizual.


W sklad zestawu wchodzi:


Teleskop SW 150/750 z szukaczem, T2 ring i wszystkimi zaslepkami tuby i szukacza


Montaz EQ3-2 na aluminiowym statywie z pokretlami mikroruchow i dwoma przeciwwagami


Napęd do montazu w jednej osi wraz z bateria i kluczami


Lunetka biegunowa + zapasowa tarcza dni + peknieta oslonka lunetki


Okular SW SWA 20mm 1,25"/2" z pudelkiem - 17mm!!!


Okular ES 6,7mm Ar 1,25" z pudelkiem


Barlow GSO ED 2" 2x(mozliwosc1,5x) z pudelkiem


Filtr UHC-S 2" - wraz z przejsciowka umozliwiajaca wkrecenie go w obiektywy lustrzanki


Lustrzanka Canon 500d niemodyfikowana + GRIP na 2 baterie (wraz z 2 bateriami) + karta SD 32GB + zapasowa muszla oczna + pasek


Obiektyw Canon KIT 18-55mm


Obiektyw Pentacon 4/200mm wraz z porzadnym etui


Do tego kupa dodatkow, kabli i zlaczek takich jak:


Czyscik do okularow Celestron


Zlaczka projekcyjna do okularow 1,25"


Zlaczka do Canona aby robic zdjecia w ognisku glownym 2"


Pelne okablowanie napedu


Ladowarka do Lustrzanki


Wlasnej roboty kolimator z pudelka po kliszy foto


ALUMINIOWA walizka ktora miesci wszystkie mniejsze podzespoly poza lustrzanka i obiektywami do lustrzanki



ZDJECIA DOSTEPNE NA SASIEDNIM FORUM ABY NIE OBCIAZAC NIEPOTRZEBNIE SERWERA:



Wrzucam pogladowe zdjecia sprzetu, jest tego troche wiec jesli beda pytania chetnie odpowiem lub dosle lepsze zdjecia. Zgubilem nakretke/zaslepke do preta przeciwwagi ale zastapilem ja nakretka dokrecana srubka (jedno ze zdjec), wiec nie ma obawy ze odwazniki spadna na noge. Nakretka ta sluzy tez jako czesc wlasnej roboty kolimatora stad slady po tasmie na niej.


Za całość proponuje 3500zł do malej negocjacji drobne rzeczy dorzucam gratis. Naturalnie wolalbym sprzedac wszystko w komplecie ale czas mnie powoli goni wiec rozwazam rozbicie na poszczegolne rzeczy lub grupy np. teleskop/naped/foto do kazdej grupy jakis gratis sie znajdzie.




BEDE BARDZO WDZIECZNY ZA ZAINTERESOWANIE KUPNEM!

Edytowane przez teserakt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim, dziekuje za zainteresowanie, na chwile obecna prowadze rozmowe z uzytkownikiem Burczas z sasiedniego forum (astromaniak), ktory jest zainteresowany mozna powiedziec calym sprzetem poza lustrzanka i obiektywami. Przepraszam ale ze wzgledu na moja sytuacje taki hurtowy zakup jest dla mnie najlepszy.

 

Rezerwacja dla Burczas jest do konca jutrzejszego dnia jesli bysmy sie nie dogadali rozbije caly zestaw.

 

Dzisiaj tez postaram sie odpisac wszystkim, ktorzy zglosili sie po poszczegolne czesci aby podac szczegoly i ceny ale koncze prace dopiero po 18 a ciezko mi pisac z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam w sprzedazy nadal dostepne:

 

Teleskop + Montaz EQ3-2 - 1050zl

Okular SW SWA 17mm 1,25"/2" z pudelkiem -320zl

Okular ES 6,7mm Ar 1,25" z pudelkiem - 510zl

Lustrzanka Canon 500d niemodyfikowana + GRIP na 2 baterie (wraz z 2 bateriami) - 750zl

Obiektyw Canon KIT 18-55mm - 200zl

Obiektyw Pentacon 4/200mm wraz z porzadnym etui - 180zl

Zlaczka projekcyjna - 60zl

 

 

Jesli ktos wezmie teleskop z montazem dorzucam walizke gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja i dalsze rozbicie:

WSZYSTKIE CENY JUZ Z MOJA WYSYLKA

Teleskop tuba, z obejmami z szyna - 530zl + 

Montaz EQ3-2 - 560zl

Okular SW SWA 17mm 1,25"/2" z pudelkiem -320zl

Okular ES 6,7mm Ar 1,25" z pudelkiem - 510zl

Lustrzanka Canon 500d niemodyfikowana + GRIP na 2 baterie (wraz z 2 bateriami) - 750zl

Obiektyw Canon KIT 18-55mm - 200zl

Obiektyw Pentacon 4/200mm wraz z porzadnym etui - 180zl

Zlaczka projekcyjna - 60zl

Przejciowka z T2 na gwint Barlowa GSO ED 2" - umozliwia robienie zdjec z lustrzanka w tym barlowem (tam na tulei jest dosyc niestandardowy gwint przejsciowke robilem na zamowienie w astrokrak - 40zl

Walizka aluminiowa na sprzęt - 60zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja pozostało:

 

WSZYSTKIE CENY JUZ Z MOJA WYSYLKA

 

 

Montaz EQ3-2 - 560zl - rezerwacja

Okular SW SWA 17mm 1,25"/2" z pudelkiem -320zl

Lustrzanka Canon 500d niemodyfikowana + GRIP na 2 baterie (wraz z 2 bateriami) - 750zl

Obiektyw Canon KIT 18-55mm - 200zl

Obiektyw Pentacon 4/200mm wraz z porzadnym etui - 180zl

Zlaczka projekcyjna - 60zl

Przejciowka z T2 na gwint Barlowa GSO ED 2" - umozliwia robienie zdjec z lustrzanka w tym barlowem (tam na tulei jest dosyc niestandardowy gwint przejsciowke robilem na zamowienie w astrokrak - 40zl

Walizka aluminiowa na sprzęt - 60zl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja pozostało:

 

WSZYSTKIE CENY JUZ Z MOJA WYSYLKA

 

 

Okular SW SWA 17mm 1,25"/2" z pudelkiem -320zl

Lustrzanka Canon 500d niemodyfikowana + GRIP na 2 baterie (wraz z 2 bateriami) - 700zl

Obiektyw Canon KIT 18-55mm - 200zl

Obiektyw Pentacon 4/200mm wraz z porzadnym etui - 180zl

Zlaczka projekcyjna - 60zl

Przejciowka z T2 na gwint Barlowa GSO ED 2" - umozliwia robienie zdjec z lustrzanka w tym barlowem (tam na tulei jest dosyc niestandardowy gwint przejsciowke robilem na zamowienie w astrokrak - 40zl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aktualizacja pozostało:

WSZYSTKIE CENY JUZ Z MOJA WYSYLKA

 

Okular SW SWA 17mm 1,25"/2" z pudelkiem -310zl

 

Lustrzanka Canon 500d niemodyfikowana + GRIP na 2 baterie (wraz z 2 bateriami) - 650zl

 

Obiektyw Canon KIT 18-55mm - 180zl

 

Obiektyw Pentacon 4/200mm wraz z porzadnym etui - 170zl

 

Zlaczka projekcyjna - 50zl

 

Przejciowka z T2 na gwint Barlowa GSO ED 2" - umozliwia robienie zdjec z lustrzanka w tym barlowem (tam na tulei jest dosyc niestandardowy gwint przejsciowke robilem na zamowienie w astrokrak - 35zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.